FAKT24


sviatok má , zajtra

  ROLLS ROYCE

  Tento zákazník si objednal 30 kusov Rolls-Royce Phantom! Všetky sú červené a niektoré majú pravé zlato!

  31.03.2016 00:00 / auto google+ twitter facebook

  Nie sú zákazníci, ako zákazníci. Tento čínsky magnát si objednal hneď tridsať kusov Rolls-Royce Phantom, pričom všetky dostali unikátne sfarbenie a dva dokonca aj pravé zlato. Minulý týždeň si mohol Stephen Hung prvý hotový automobil konečnej prezrieť.

  Rolly Royce lupa
  Stephen si objednal červené a zlaté autá. | Rolls Royce

  Tento príbeh sa začal písať už na jeseň roku 2014, kedy sa na svet dostala informácia o tom, že si istý čínsky zákazník objednal tridsať kusov Rolls-Royce Phantom, čím len tak mimochodom vytvoril u tejto automobilky rekordnú objednávku. Tento istý zákazník nie je nikto iný ako Stephen Hung, čínsky magnát, ktorý aktuálne dokončuje neďaleko Hong Kongu extrémne luxusný hotel. Ten ho vyšiel na miliardu libier a táto tridsiatka Phantomov bude v tomto hoteli k dispozícii poriadne zazobaným hosťom.

    

  Stephen si samozrejme navymýšľal niekoľko špecialít. Rolls-Royce napríklad namiešal špeciálne červený odtieň farby karosérie, ktorý ešte navyše pomenoval ako Stehpen Red. Autá dostali zlaté detaily a maximálne luxusný interiér. Lenže pozor, dva z týchto tridsiatich kusov sú ešte trochu špeciálnejšie. Majú totiž zlatú sošku Spirit of Ecstasy, zlatú masku chladiča a diamanty v interiéri. Presne tieto dva kusy sú najdrahšími autami, aké kedy Rolls-Royce postavil.

   

  Automobilke chvíľu trvalo, než túto objednávku spracovala, ale na tohtoročnom autosalóne v Ženeve, ktorý je v súčasnosti ešte stále otvorený pre verejnosť, si Stephen Hung mohol prvýkrát jeden zo svojich špeciálnych Phantomov prezrieť. Povedzme si otvorene, že červená tomuto autu tak celkom nepristane, ale pozornosť celkom určite upúta.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku