FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVINKA AUTOMOBILKY

  Chcete sa v lete bicyklovať štýlovo? MINI prináša novinku! Skladací bicykel...

  18.05.2016 11:45 / auto google+ twitter facebook

  MINI skladací bicykel je medzi bicyklami nápadne odlišný. Neopozeraný Lime look a praktické vymoženosti zaručene strhnú všetku pozornosť.

  MINI Cooper bicykel lupa
  Novinka z dielne MINI. | BMW Group

  A to nielen svojimi praktickými detailmi: Napríklad vychytaná hustilka je integrovaná do sedlovej tyče. Ďalšie doplnky možno ľahko inštalovať na Click - fix adaptér. Vďaka svojej nízkej hmotnosti (len 11 kg), ôsmim rýchlostiam a 20 " kolesám je svižný a rýchly - a teda ideálny pre pohyb mestom.  V niekoľkých jednoduchých krokoch sa dá MINI skladací bicykel zložiť a uložiť do batožinového priestoru MINI. Rozmery: 150 cm x 110 cm x 60 cm. Rozmery zloženého: 85 cm x 65 cm x 30 cm. 

     

  BMW Group

   

  BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

   

  BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2015 činil zisk pred zdanením 9,22 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 92,18 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2015 zamestnával po celom svete 122 244 spolupracovníkov.

   

  Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku