FAKT24


sviatok má , zajtra

  NÁVRAT GILMORIEK

  Konečne je to tu! Ženy z rodu Gilmorovcov sa vrátia o pár mesiacov, prvý trailer je na svete...

  28.07.2016 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Americká spoločnosť Netflix zverejnila trailer očakávaného pokračovania seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007) s podtitulom A Year in the Life.

  Ženy z rodu Gilmorovcov lupa
  V pokračovaní sa vrátia všetci známi herci. | archív

  V jedenapolminútovej ukážke sa predstavili Lauren Graham a Alexis Bledel ako Lorelai Gilmore a jej dcéra Rory, ktoré sedia pri stole a vedú osobitý rozhovor. V klipe tiež možno vidieť zábery z fiktívneho mestečka Stars Hollow, kde hlavné hrdinky žijú. Zástupcovia spoločnosti zároveň oznámili, že projekt, ktorý bude mať štyri epizódy, premiérovo uvedú 25. novembra.

    

  V pokračovaní príbehu, ktorého každá časť sa bude odohrávať v inom ročnom období, si okrem Graham a Bledel svoje úlohy zopakujú aj Melissa McCarthy (Sookie St. James), Scott Patterson (Luke Danes), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Keiko Agena (Lane Kim), Sean Gunn (Kirk Gleason), Milo Ventimiglia (Jess Mariano), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Liza Weil (Paris Geller), Yanic Truesdale (Michel Gerard), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Vanessa Marano (April Nardini) a Jared Padalecki (Dean Foster). Nové 90-minútové časti vzniknú pre Netflix pod režisérskou taktovkou americkej filmárky Amy Sherman-Palladino.

   

  Na tvorbe bude spolupracovať so svojím manželom, producentom Danielom Palladinom. Seriál Ženy z rodu Gilmorovcov priniesol príbeh slobodnej matky Lorelai a jej dospievajúcej dcéry Rory, pričom spomínaná Lauren Graham si v roku 2002 za svoj výkon vyslúžila nomináciu na Zlatý glóbus.

   

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku