FAKT24


sviatok má , zajtra

  AJ ČEŠI MAJÚ KRÁSKY

  Toto je najkrajšia moderátorka u našich susedov: Keď zistíte, kde nakupuje, nebudete tomu veriť!

  04.08.2016 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  U nás veľmi známa nie je, no v Čechách patrí k najkrajším moderátorkám na televíznej obrazovke. Petra Svobova je totiž tvárou najsledovanejšej českej televízie Nova, kde moderuje Televízne noviny.

  Petra Svoboda lupa
  Moderátorka je krásna aj za pracovným stolom. | Facebook P. Svoboda

  A práve preto je o sexy krásku u našich západných susedov veľký záujem. Dôvodom nie je iba to, že má peknú tváričku, no v jej prípade sa dá hovoriť aj o príjemnom vystupovaní a absolútnom nadhľade. Svoboda nepatrí do kategórie celebrít, ktoré majú hore nos a nebavia sa s novinármi, neodpovedajú na otázky, prípadne sa neodfotia s fanúšikom. Petra je podľa viacerých zdrojov z prostredia médií jednou z najpríjemnejších moderátoriek. 

    

  Presvedčila nás o tom aj nedávno, kedy sa v pražskom Múzeu Grévin otvárala expozícia, kde ožil fascinujúci svet veľkého českého podnikateľa Tomáša Baťu. Práve tam sa objavila aj Svoboda, ktorá dokonca prezradila, že v známej sieti predajní nakupuje aj ona. A to si pritom môže dovoliť luxusné kúsky od svetoznámych módnych tvorcov. Napriek tomu tam obúva nielen seba, ale aj svoje deti. "Je to vlastne vlastne jediný obchod, ktorý detské topánky má," prezradila nám Petra Svoboda. 

   

  Svoboda sa zúčastnila na otvorení expozície v Grévine a novú výstavu si nevedela vynachváliť. "Expozícia ma veľmi zaujala. Je skutočne zaujímavá a v stoličke Tomáša Baťu a za jeho stolom sa mi sedelo pekne. Mám k nemu veľkú úctu, bol to zaujímavý človek, ktorý toho naozaj veľa dokázal," prezradila krásna moderátorka. Ak by ste zamierili do Prahy aj vy, určite nevynechajte návštevu tohto múzea, ktoré sa nachádza iba na skok od Staromestského námestia a ponúka množstvo voskových figurín a najnovšie aj zaujímavosti zo života legendárneho Tomáša Baťu. Jej cieľom je osláviť 140. výročie narodenia Tomáša Baťu a bližšie zoznámiť českú verejnosť s touto osobnosťou, spôsobom myslenia a odovzdávať tak ďalej jeho odkaz.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku