FAKT24


sviatok má , zajtra

  MÁ PROBLÉMY

  Toto po Elvisovi podediť nemusela: Lisa Marie Presley nastúpila na liečbu závislosti od liekov!

  14.08.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Americká speváčka Lisa Marie Presley nastúpila na liečbu závislosti od liekov proti bolesti. Informoval o tom americký magazín Us Weekly, ktorému to potvrdil zdroj z okolia dcéry Kráľa rock'n'rollu Elvisa Presleyho.

  Lisa Marie Presley lupa
  Dcéra Elvisa nastúpila na odvykačku. | Facebook

  "Je na tom dobre, ale potrebovala to dostať pod kontrolu," uviedol zdroj. Podľa dostupných informácií sa 48-ročná interpretka momentálne nachádza v losangeleskom Hills Treatment Center. Hudobníčka mala problémy so závislosťou od alkoholu a drog, vrátane kokaínu a marihuany, aj v minulosti, pričom s narkotikami experimentovala už ako tínedžerka.

    

  "Užívala som kokaín, sedatíva, marihuanu a pila som - všetko naraz. Jednoducho som nedokázala zostať triezva. Neviem, ako som to prežila," priznala otvorene v roku 2003 pre magazín Paper. Rodáčka z Memphisu v Tennessee sa okrem toho v súčasnosti rozvádza so štvrtým manželom Michaelom Lockwoodom. Speváčka podala žiadosť o rozvod po desiatich rokoch manželstva v júni, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely. Zároveň požiadala o plnú starostlivosť o ich sedemročné dcéry Finley a Harper, avšak od 55-ročného gitaristu nechce rodičovské ani manželské alimenty.

   

  Lisa Marie Presley sa narodila 1. februára 1968 Priscille a Elvisovi Presleyovcom. Na konte má tri štúdiové albumy To Whom It May Concern (2003), Now What (2005) a Storm & Grace (2012). Je matkou modelky Riley Keough a syna Bena Keougha, ktorých má s prvým manželom Dannym Keoughom. V rokoch 1994 až 1996 bola vydatá za Michaela Jacksona a v rokoch 2002 až 2004 bola manželkou herca Nicolasa Cagea. Za spomínaného Lockwooda sa vydala v januári 2006 v Japonsku. 

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku