FAKT24


sviatok má , zajtra

  ROZVOD ROKA

  V Hollywoode majú rušno! Angelina Jolie a Brad Pitt sa rozvádzajú!

  20.09.2016 18:30 / celebrity google+ twitter facebook

  To, čo sa už dlhšie pošúškavalo nielen v Hollywoode, je realitou. Americký pár snov Angelina Jolie a Brad Pitt je minulosťou.

  Angelina Jolie Brad Pitt lupa
  Dvojica sa rozvádza po dvoch rokoch manželstva. | Facebook

  Herečka podala žiadosť o rozvod a ako dôvod uviedla odlišný pohľad na výchovu detí a samozrejme - nezlučiteľné rozdiely. Dvojica podľa papierov žije oddelene len od 15. septembra tohto roku, no aj vrabce na streche si čvirikajú, že to v hviezdnom manželstve krachlo oveľa dávnejšie.

    

  Dvojica sa totižto spoločne neobjavovala na verejnosti niekoľko mesiacov, a tak boli na mieste pochybnosti o ich manželstve, ktoré sa malo skončiť už na jar tohto roka. Navyše sa pri nakrúcaní svojho najnovšieho filmu Pitt zblížil až príliš s hereckou kolegyňou Marion Cotillard, s ktoru si mal dokonca užiť vášnivý románik. Podľa Jolie navyše Brad nebol ideálnym otcom a jej sa nepáčil štýl jeho výchovy. Okrem toho až príliš často užíval marihuanu a ani to hviezdnej herečke nepáčilo. Keď to navyše zmiešal s alkoholom, mal sa z nehos tať úplne iný človek. Boj medzi prominentnou dvojicou však nebude prebiehať iba o obrovský majetok, ale tiež o výchovu ich 6 detí, ktoré chce do svojej starostlivosti práve Angelina. Jolie si dokonca mala na svojho manžela najať súkromné očko, ktoré odhalilo jeho neveru a práve to bol posledný klinec do rakvy hviezdneho zväzku. Napriek tomu, že zrejme Pitt príde na súde o svoje deti a ten ich s najväčšou pravdepodobnosťou pridelí Angeline, nemusí sa obávať až tak o svoj majetok. Ten si zrejme dvojica rozdelí spravodlivo a na polovicu pôjde len to, čo zarobili počas dvojročného manželstva.

   

  Obaja sa totiž do seba síce zamilovali už v roku 2004 pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci, svadbu však mali až o desať rokov. Pitt má za sebou manželstvo s herečkou Jennifer Aniston a Jolie bola vydatá za Billyho Boba Thortona a Johnny Lee Millera

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku