FAKT24


sviatok má , zajtra

  SMÚTOK ZAHÁŇA PRÁCOU

  Dara Rolins opäť koncertuje: Toto je na jej obrovskú bolesť najlepšia terapia!

  03.10.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Dara Rolins má naozaj náročný rok. Po smrti otca Dušana, prišla pred pár dňami aj o najlepšiu priateľku, dôverníčku a manžérku v jednej osobe Evu Skallovú. Tá podľahla zákernej rakovine a Dara nemohla byť pri nej, keď naposledy vydýchla...Napriek obrovskému žiaľu speváčka opäť vystupuje...A my sa pýtame, vadí to niekomu?

  Dara Rolins lupa
  Dara s Evou boli nerozlučné kamarátky. | Facebook

  A aj keď ju množstvo ľudí môže za takýto spôsob zaháňania smútku odsudzovať, pre Daru Rolins je to práca, ako pre automechanika oprava áut. Jednoducho je prepojená na ľudí a publikum a namiesto toho, aby sedela doma a utápala sa v žiali, ktorý momentálne aj tak prežíva, cez víkend vystúpila v jednom zo žilinských podnikov. Odsudzovaniu sa zrejme nevyhne, no kto sú ľudia, ktorí ju súdia? A majú na to právo? Majú na to právo novinári? Nikto nevidí do speváčkinho vnútra, do jej srdca a hlavy.

    

  Počas vystúpení Dara s fanúšikmi komunikuje, no tentoraz bolo hľadanie vhodných slov ťažšie ako inokedy... Niečo nakoniec predsalen povedala a nevynechala samozrejme ani Evičku. Práve ona by bola prvá, ktorá by jej povedala, aby vyšla na pódium a spievala. Spev je totiž v prípade Dary veľkým liekom na to, ako sa vysporiadať s krutou ranou, ktorú jej život uštedril iba pár mesiacov po nečakanej smrti otca. Otázkou však ostáva, dá sa zlomené srdce niekedy vôbec vyliečiť? Verme, že v prípade Dary áno... "Ja som vedela, že mám prísť sem medzi vás. Lebo toto je najlepšia terapia na všetky veci. Možno viete, že mám také zložitejšie obdobie," povedala len s ťažkosťami speváčka. Bolo na nej vidieť, že je síce na pódiu ako doma, predsalen je profesionálka, napriek tomu to nebola až taká energická Dara, ako sú na ňu jej najvernejší zvyknutí. Nikto jej to však nemal v tento večer za zlé...Dostala zo seba maximum!

   

  Ako všetci poznali Evu Skallovú, naozaj by to bola práve ona, ktorá by Daru k fanúšikom vyhnala. To nakoniec priznala aj Dara. "Bola by to presne ona, Evička, ktorá by ma sem vyhnala, keby sa stalo čokoľvek. Pretože pre nás bola vždy robota a vy fanúšikovia až na prvom mieste. Jediné čo to prekonalo, boli až naše deti. Ale inak je to celé o vás. A som strašne rada, že som tu a že vás mám. Vy ste ten dôvod prečo má zmysel sa usmievať," dodala ešte Rolins. Dara, držíme palce, aby si toto obdobie prekonala a zvládla to, čo ťa ešte v najbližších dňoch čaká...Možno jej k tomu pomôžu aj jej pravidelné nedeľné denníky, v tom poslednom samozrejme nevynechala svoju milovanú Evičku...

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku