FAKT24


sviatok má , zajtra

  PROMINENTNÉ TEHOTENSTVO

  Prekvapenie v šoubiznise: Krásna manželka Dana Dangla je tretíkrát tehotná!

  10.10.2016 00:03 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenský humorista, herec a filmár Daniel Dangl a jeho manželka Beáta budú mať tretie dieťa, ktoré príde na svet už o niekoľko týždňov.

  Dano Dangl manželka lupa
  Dano Dangl sa pochlapil. bude tretíkrát otcom. | Orange

  Ako prvá o tom informovala televízia Markíza v relácii Smotánka, ďalšie informácie priniesol portál Topky.

    

  "Veľmi sa vytešujem. Nejaký čas to už samozrejme viem, ale aj tak som v napätí, aby to všetko dobre dopadlo," uviedol pre Topky 41-ročný Dangl, ktorý však neprezradil, či sa im narodí chlapček, alebo dievčatko. "My to, samozrejme, vieme, aj naše blízke okolie, ale necháme si to ešte pre seba. Aj meno už máme viac-menej vybraté," dodal herec, ktorý má s o dva roky mladšou manželkou už trinásťročného syra Olivera a desaťročnú dcéru Lauru. "Som v ôsmom mesiaci a o pár týždňov budem rodiť. Cítim sa celkom dobre, vzhľadom na to, že už nemám dvadsať," vyhlásila Danglova manželka.

   

  Daniel Dangl je známy predovšetkým zo zábavných televíznych relácií ako napríklad SOS či Partička. V súčasnosti účinkuje ako porotca v programe Tvoja tvár znie povedome. Zahral si tiež vo filmoch Krajinka (2000) či TACHO (2010) a spolu s Lukášom Zednikovičom nakrútil dokumentárny film o zosnulom hokejistovi Pavlovi Demitrovi s názvom 38 (2014).

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku