FAKT24


sviatok má , zajtra

  OHÚRILA VERONU

  Sexi Krainová v Taliansku: Neuveríte, koho tam stretla! Tento milionár je hitom internetu...

  11.10.2016 15:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka Simona Krainová opäť rozvírila vody modelingového sveta. Minulý piatok sa totž objavila na prehliadke v Taliansku, kde značka Intimissimi predstavila svoju novú šou na ľade s názvom Intimissimi On Ice: Amazing Day. Okrem zážitku zrejme nikdy nezabudne na internetový fenomén menom Gianluca Vacchi.

  Simona Krainová lupa
  Krásna Simona Krainová skrášlila prehliadku známej značky Intimissimi. | archív FAKT24

  Na jeho nezabudnuteľné tanečné kreácie, ktoré predvádza tento taliansky multimilionár na internete v spoločnosti svojej sexy manželky zrejme nezabudneme ešte dlho. Za krátky čas sa z neho stal internetový fenomén, ktorý si dokáže vystreliť nielen zo seba, ale aj zo svojho okolia. Gianluca Vacchi ako správny Talian nemohol teda chýbať ani na prehliadke Intimissimi On Ice: Amazing Day, kde bola aj krásna Simona. Tá okrem neho stretla aj známeho krasokorčuliara Jevgenija Pľuščenka. 

    

  "Z Verony si odnášam nezabudnuteľné zážitky. Úchvatný výstup Bocelliho v spojení s modernou hudbou je jednoducho neopísateľný. Ešte teraz mám husiu kožu. Špičkový výkon predviedol okrem iného aj krasokorčuliar Pľuščenko. Celá akcia a všetka organizácia bola na tej najlepšej úrovni, a preto mi bolo obrovskou cťou sa tejto veľkolepej udalosti zúčastniť," povedala modelka. Okrem nej sa po červenom koberci prešla napríklad tenistka Ana Ivanovič, modelka Irina Shayk a množstvo ďalších talianskych celebrít.

   

  Intimissimi Red Carpet 2016 je tiež poctou striebornému plátnu, takže nechýbala ani Matilda Lutz, mladá herečka, ktorá momentálne slávi úspechy vďaka svojej úlohe vo filme L'Estate Addosso režiséra Silvia Muccino. Beatrice Valli, obľúbená televízna hviezda, ktorá je zároveň veľmi populárna na Instagrame, svojím očarujúcim úsmevom rozžiarila celý večer, rovnako ako youtuberka Clio Make-up, ktorá na červený koberec pri vchode do Arény vniesla svoju osobitú energiu.

   

  Pripomeňte si tanečné kreácie známeho talianskeho milionára

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku