FAKT24
  DRUHÉ DIEŤA

  Obrovská radosť u exsuperstáristu: Lukáš Adamec má dcéru Leu!

  17.10.2016 11:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenskému spevákovi Lukášovi Adamcovi a manželke Miriam sa narodila dcéra Lea. Dvadsaťdeväťročný Košičan zverejnil fotografiu s novorodeniatkom aj na sociálnej sieti.

  Lukáš Adamec lupa
  Adamec sa stihol dcérkou Leou pochváliť aj na sociálnej sieti. | archív L. Adamec

  Zaujímavosťou je, že sa jeho dcérka vypýtala na svet, keď práve hral Judáša v muzikáli Jesus Christ Superstar. Dcérkino narodenie vraj ale nakoniec stihol. Lukáš a Miriam už spolu vychovávajú syna Tea, ktorý sa narodil na jar 2014.

    

  "Moja dcéra! ďakujem @mimiadamec ... Leuška, stihol som to keď si prichádzala na svet. A ako si už tak šla tak tata hral najobľúbenejšiu rolu - Judasa v #jesuschristsuperstar . Veľký moment, veľká spomienka a ďakujem svetu za to, čo teraz je vo mne. Nech je Leuša zdravá," napísal dojatý spevák na sociálnu sieť. Dvojica sa zobrala pred tromi rokmi v ich rodnom meste Košiciach. Lukáš Adamec bol v rokoch 2008 - 2013 členom kapely Siempre. V roku 2011 vyhral šou Česko Slovenská SuperStar. Neskôr vydal sólové single Ty vieš, Tak prosím, Keby som pil a Dýchaj. Od roku 2015 pôsobí ako spevák formácie Horská chata. V máji sa stal víťazom hudobno-zábavnej televíznej súťaže Tvoja tvár znie povedome. Účinkoval tiež v muzikáloch Krysař a Matúš Čák Trenčiansky.

   

  Momentálne ho môžu diváci a diváčky vidieť v spomínanom predstavení Jesus Christ Superstar. Okrem toho sa neslávne preslávil aj jazdou pod vplyvom alkoholu, kedy spôsobil nehodu, kedy pri odbočovaní v metropole východu nedal prednosť autu. V jeho krvi mu namerali vtedy 1,42 promile.  

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku