FAKT24


sviatok má , zajtra

  CELEBRITNÁ POTÝČKA

  Drsná hádka v Hollywoode: Výhražky na párty filmového Gladiátora...Podrežem vám hrdlá!

  19.10.2016 00:02 / celebrity google+ twitter facebook

  Americká rapperka Azealia Banks nahlásila na polícii sobotňajší incident na párty novozélandského herca Russella Crowea, ktorého obvinila z ublíženia na zdraví.

  Russell Crowe lupa
  Crowe čelí problému so známou raperkou. | Facebook

  Dvadsaťpäťročná interpretka tak spravila v nedeľu po tom, ako sa jej 52-ročný herec odmietol ospravedlniť. K incidentu došlo v sobotu v noci v hercovej izbe v jednom z hotelov v kalifornskom Beverly Hills, kam Crowe pozval približne desať hostí na večeru, počas ktorej mali počúvať hudbu. Jedným z hostí bol rapper RZA, s ktorým prišla aj Banks. Ako uviedlo viacero očitých svedkov, incident sa začal tým, že rapperka sa smiala na výbere hudby, pričom Crowea a minimálne jedného ďalšieho hosťa nazvala "nudnými belochmi".

    

  Na to zareagovala nemenovaná žena, ktorá sa herca zastala a rapperke povedala, aby sa upokojila. Banks sa však namiesto toho opýtala, či by chceli, aby rozbila pohár a podrezala im hrdlá. Následne vzala jeden z pohárov, na čo Crowe zareagoval tak, že ju schytil a vyniesol von zo svojej izby. Následne zavolal hotelovú ochranku, aby ju vyprevadili von z hotela. Interpretka neskôr tvrdila, že jej herec nadával do negrov, škrtil a opľul ju. Viacerí z hostí, vrátane spomínaného RZA, však vypovedali, že v skutočnosti slovo neger použila práve Banks, pričom jej správanie opísali ako nevyspytateľné. Jej manažér Raýmani následne uviedol, že rapperka je stále v šoku a k incidentu sa vyjadrí, až keď sa z neho spamätá.

   

  Azealia Amanda Banks debutovala v roku 2011 skladbou 212, ktorá je zároveň prvým singlom z EP s názvom 1991 (2012). Skladba je podľa internetového magazínu Pitchfork deviatou najlepšou piesňou roka 2011. Banks skončila na treťom mieste v ankete talentov BBC Sound of 2012, keď sa pred ňu dostali iba speváci Michael Kiwanuka a Frank Ocean. V roku 2014 jej vyšiel album Broke With Expensive Taste, z ktorého pochádzajú single Yung Rapunxel, Heavy Metal And Reflective a Chasing Time. Na konte má aj mixtapey Fantasea (2012) a Slay-Z (2016).

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku