FAKT24
  KONCERT MEGAHVIEZDY

  ROBBIE WILLIAMS: Koncerty u susedov! Vystúpi v Prahe, Budapešti aj Viedni!

  08.11.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Augustové koncerty budú súčasťou jeho európske turné k novému albumu The Heavy Entertainment Show.

  Robbie Williams lupa
  Robbie Williams vystúpi na troch koncertoch u našich susedov. | Huffington Post

  Anglický spevák Robbie Williams absolvuje budúci rok európske turné k novému albumu The Heavy Entertainment Show (2016), v rámci ktorého sa predstaví aj v Českej republike, Maďarsku a Rakúsku. Štyridsaťdvaročný bývalý člen formácie Take That o tom informoval dnes na tlačovej konferencii v Londýne.

    


  Williams vystúpi 19. augusta na pražskom Letisku Letňany, o štyri dni neskôr v budapeštianskej Groupama Arene, 26. augusta na viedenskom štadióne Ernsta Happela a 29. na štadióne Wörthersee v Klagenfurte. Celkovo odohrá od 2. júna do 10. septembra 29 koncertov v 18 krajinách, pričom predskokanmi budú Erasure. Williams turné odštartuje v Manchestri, ďalej sa predstaví napríklad aj v Dubline, Londýne, Paríži, Berlíne, Kodani, Varšave, Zürichu, Petrohrade a napokon v Moskve. Vstupenky sa dostanú do predaja v piatok 11. novembra.


  Robert Peter Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal jedenásť sólových štúdioviek, pričom k jeho najväčším hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She's The One, Somethin' Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), no po následnom turné skupinu opäť opustil. V auguste 2010 sa oženil s Aydou Field, s ktorou má dcéru a syna.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku