FAKT24


sviatok má , zajtra

  ROZVOD ROKA

  BRAD PITT: Skončilo vyšetrovanie! Bol násilný voči synovi?

  10.11.2016 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Vyšetrovanie toho, či sa americký filmový herec Brad Pitt správal v septembri počas súkromného letu násilne voči svojmu synovi, nezistilo žiadne zlé zaobchádzanie zo strany herca. Tlačovú agentúru AP o tom v stredu informoval zdroj oboznámený s vyšetrovaním.

  Brad Pitt lupa
  Brad Pitt voči svojmu synovi násilný nebol. Preukázalo to vyšetrovanie sociálneho úradu. | Archív Fakt24.sk

  Nemenovaný zdroj povedal, že vyšetrovanie bolo uzavreté v posledných dňoch. Viaceré zdroje uviedli, že sociálny úrad pre deti a rodinu v okrese Los Angeles preveroval obvinenia, že Pitt bol počas letu v polovici septembra násilný voči 15-ročnému synovi. Pittova manželka, herečka a režisérka Angelina Jolieová Pittová, po incidente požiadala o rozvod a jej advokát vyhlásil, že tak urobila "pre dobro a zdravie rodiny".

    


  Hovorkyňa sociálneho úradu uviedla, že nemôže potvrdiť, že Pitta vyšetrovali. Hlavným bodom rozvodu bola starostlivosť o šesť detí oboch hercov. Jolieová Pittová sa snažila o výhradnú starostlivosť, kým Pitt žiadal striedavú starostlivosť. Rozvádzajúci sa manželia nakoniec dosiahli dohodu, že deti zostanú v starostlivosti matky, ale Pitt sa s nimi bude môcť vídať. Tieto návštevy budú pod dohľadom terapeuta.
  Právny zástupca Jolieovej oznámil, že herečke sa uľavilo, že vyšetrovanie sa skončilo a dosiahnutá dohoda o starostlivosti "umožní deťom zotaviť sa". Právny zástupca Pitta odmietol situáciu komentovať.
  Pitt a Jolieová boli manželmi dva roky, ale pár tvorili 12 rokov, odkedy sa zblížili pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci z roku 2005.

   


  Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – 15-ročného Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, 12-ročného Paxa z Vietnamu a 11-ročnú Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolieová vo francúzskom Nice porodila dvojčatá Knoxa a Vivienne.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku