FAKT24


sviatok má , zajtra

  OBDARUJE BLÍZKYCH

  Vianoce pred dverami: Vieme, čím Simona Krainová obdaruje svojho otca!

  12.11.2016 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Miluje Vianoce a darčeky! Simona Krainová (43) síce nepečie vianočné pečivo, keďže v kuchyni sa necíti práve ako v bavlnke, za to ale dokáže kúpiť dokonalý vianočný darček, z ktorého budete mať skutočnú radosť.

  Simona Krainova lupa
  Otec Simony Krainovej je pre topmodelku jedným z najdôležitejších mužov jej života. | Facebook

  Všetko nasvedčuje tomu, že tento rok dostane najviac darčekov modelkin otec. Naša redakcia už dokonca vie, čo si jeden z najdôležitejších mužov Simoninho života nájde pod stromčekom. 

    

   

  Simona Krainová totiž nedávno podporila vznik e-shopu superdesky.cz. Vinylové platne na vás dýchnu nostalgiu 70.tych rokov. "Môj otec miluje hudbu. Bol to vždy poriadny pankáč, bol kamarát s Láďom Kerndlom, s ktorým jazdil po diskotékach, kde hrali. Bol DJ a hudba bola jeho život, ešte predtým, než si s mojou mamou založil rodinu," prezradila na svojho otca krásna modelka. 

   

   

  "Vinylové platne sú sexy, retro a oldschool. Môj otec bol vždy veľký zberateľ, dodnes ich má doma neskutočné množstvo. Myslím si, že ďalších pár cenných kúskov ho neurazí, práve naopak," povedala Simona s lišiackym úsmevom, čím naznačila, čím svojho otca obdaruje. "Vianoce sú predo dvermi a taká platňa je krásny darček, ktorý poteší a nezruinuje vás," podotkla Simona Krainová, ktorú na webe www.superdesky.cz môžete zazrieť v luxusnom spodnom prádle. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku