FAKT24


sviatok má , zajtra

  ZMENA ROKA

  To je ale premena! Zo sexy záchranárky z Baywatchu je tučná pani od sporáku! A navyše je na mizine...

  14.04.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak toto je nočná mora asi každej ženy. Byť najskôr symbolom ženkej krásy a skončiť ako vypapkané prasiatko? To nechce žiadna z predstaviteliek nežného pohlavia. To Nicole Eggert, ktorú si všetci pamätáme ako sladkú Summer z Baywatchu, sa to podarilo.

  Nicole Eggert lupa
  Takto si ju pamätáme z Baywatchu. | imdb.com

  Dnes by si červené plavky obliecť rozhodne nemohla, pretože by v nich skôr strašila deti na pláži a zachraňovať by museli skô ju. Účinkovala v televíznych reklamách, zdobila obálky prestížnych magazínov, jej plagáty si chlapci vešali v izbách na steny. Dnes by na jej fotku potreboval minimálne dvakrát toľko papiera. Herečku, ktorá bola štíhla, sexy a pobehovala bez problémov po pláži, by ste dnes spoznali len ťažko. Áno, môžeme povedať, že za jej premenou je zrejme tehotenstvo, no ona bola obézna už dávno predtým.

    

  Navyše už v Hollywoode po nej neštekne ani pes. Nielen kvôli tomu, ako vyzerá, ale najmä pre nezáujem producentov obsadiť ju do akéhokoľvek filmu, či seriálu. Jednoducho Eggert už asi navždy ostane iba tou záchranárkou, ktorá pomaly ale isto upadne do zabudnutia. Občas sa zrejme objaví v niektorej reality show, ako naposledy, keď si v priamom prenose nechala upravovať svoje prsia. Skôr by sa mala zamerať ale na svoje kilá navyše. 

   

  A aj keď sa prebytočné kilogramy snažila zhodiť všetkými možnými spôsobmi, dodnes sa jej to nepodarilo. Minulý rok v apríli si za účasti televíznych kamier nechala vytiahnuť silikónové implatnáty z prsníkov a dúfala, že sa jej tak ľahšie podarí zhodiť kilá, ktoré ju neslávne preslávili. Opak je však pravdou a herečka vyzerá čoraz väčšia a väčšia. A to sa jej pred tromi rokmi podarilo schudnúť 25 kíl, no potom prišiel neželaný jojo efekt s ešte pár kilami navyše.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku