FAKT24


sviatok má , zajtra

  PORIADNY ŠOK

  Jennifer Anistonová prehovorila: Toto sme všetci neznášali na Priateľoch

  23.11.2016 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak toto odhalenie niektorých fanúšikov seriálu Priatelia nepoteší. Jennifer Anistonová totiž prezradila, tajomstvo z nakrúcania o tom, čo herci neznášali.

  Jennifer Anistpn lupa
  Jennifer Aniston svojim vyjadrením všetkých poriadne šokovala. | Inquisitr

  A tu je pravda - ide o titulnú pieseň seriálu 'I'll Be There For You' od skupiny The Rembrandts. Anistonová, ktorá v seriáli hrala popletenú Rachel, v rozhovore pre The One Show prezradila, že herci pieseň dua The Rembrandts naozaj neznášali. „Nikto z nás nebol veľkým fanúšikom titulnej piesne seriálu,“ povedala Anistonová. Moderátor The One Show na to zareagoval prekvapením: „Oh, tak to si nás naozaj šokovala Jennifer.“

  Keďže seriál mal 236 častí je vysoko pravdepodobné, že herečka si pieseň musela párkrát vypočuť. „Nechcem byť hnusná. Bolo pre nás naozaj divné tancovať vo fontáne, ale urobili sme to,“ naráža Anistonová na scény, ktoré sprevádzajú pieseň. Herečka sa tiež priznala k tomu, že je závislá na sledovaní repríz starých častí seriálu. „Nemôžem si pomôcť. Najskôr sa snažím spomenúť, ktorá čas to je a potom zistím, že si veľa vecí nepamätám,“ dodala Anistonová.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku