FAKT24


sviatok má , zajtra

  HERCOV KOLAPS

  JÁN KOLENÍK EXKLUZÍVNE: Ruší pracovné záväzky!

  25.11.2016 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Po tom, čo Ján Koleník skolaboval počas včerajšieho divadelného predstavenia priamo pred divákmi sa jeho starosti nekončia.

  Koleník lupa
  Ján Koleník ruší pracovné záväzky po včerajšom kolapse. | TV JOJ

  Ján Koleník skolaboval vo štvrtok večer počas divadelného predstavenia Bačova žena na doskách Slovenského národného divadla. Túto informáciu ako prvú priniesol práve náš portál. Ako sme sa dozvedeli od očitej svedkyne, sprvoti nikto neveril, že je hercovi naozaj zle. „Počas hry si kľakol na javisko a povedal, že je mu zle. Všetci si najprv mysleli, že si robí srandu, ale potom mu volali aj záchranku. Predstavenie sa napokon ani nedohralo,“ dozvedeli sme sa. 

    

   

  Deň po kolapse sa nám podarilo skontaktovať aj so samotným hercom. Ten je podľa vlastných slov už v poriadku. "Cítim sa lepšie, v nemocnici som neostal," prezradil nám prostredníctvom SMS správy. Zatiaľ nevedno, čo bolo príčinou jeho kolapsu, či išlo o prepracovanosť, alebo išlo len o nevoľnosť z jedla, čo si myslí aj samotný herec. Isté však je, že včerajší zdravotný problém ovplyvní aspoň na pár dní jeho pracovné nasadenie. "Zajtra ruším predstavenie Len si pospi miláčik v Banskej Bystrici. Divákom sa ospravedlňujem," dodal sympatický herec. Na záver nám prezradil aj to, ako dlho si bude musieť od práce odpočinúť. "Tri dni by som mal byť doma...," uzavrel. Jánovi Koleníkovi želáme skoré uzdravenie. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku