FAKT24
  DOSTAL KOŠOM

  Veľká ignorácia Trumpa: Všetky celebrity sa na neho vykašľali

  25.11.2016 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Keď sa Prezidentom USA stal pred ôsmimi rokmi Barack Obama, tak mu na slávnostnej inaugurácii zaspievali dve superhviezdy Beyonce a Aretha Franklin.

  Donald Trump lupa
  Donald Trump má ďalší problém. Už je to pomaly zvykom. | Facebook Donald Trump

  Obamov nástupca Donald Trump má však trochu iný problém. Zdá sa, že na jeho inaugurácii nechce spievať nikto. Trump so svojimi extrémistickými názormi nemá medzi umelcami príliš veľa fanúšikov. A tak je problém vybaviť nejakú spevácku celebritu, ktorá by novému prezidentovi zaspievala po tom, čo zloží sľub.

    

   

  Už začiatkom tohto týždňa sa niekto z Trumpovho tímu vyjadril, že zaspievať by mohol Elton John. Z Trumpovho tímu to mal byť ústretový krok voči homosexuálnej komunite. Ten však narazil na odmietavú reakciu hudobnej legendy. „Ja nie som Republikán ani za milión rokov,“ povedal Elton John. Prípadnú účasť na inaugurácii už odmietol aj Vince Neill a účasť odmietli Rolling Stones. Túto skupinu má Trump rád a jej pieseň dokonca hrala v Trumpovom štábe počas víťaznej volebnej noci. Ak by Trump vyhral na Slovensku, nemal by žiadny problém. Tu máme dosť „umelcov“ ochotných zahrať komukoľvek.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku