FAKT24


sviatok má , zajtra

  VÁŽNE PROBLÉMY

  Kanye West nie je v stave opustiť nemocnicu, zostáva hospitalizovaný!

  30.11.2016 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zdravotné problémy rapera Kanyeho Westa sú zrejme vážnejšie, ako sa na prvý pohľad zdalo. Aj týždeň po hospitalizácii v nemocnici totiž spevák podľa lekárov nie je v stave, že by mohol opustiť nemocnicu a ísť domov.

  Kanye lupa
  Kanye West ostáva v nemocnici. | Instagram Kim Kardashian West

  Aj keď sa hovorilo o tom, že West cez víkend opustil nemocnicu, server TMZ prišiel s informáciou, že lekári spevákovi neodporučili odísť. Podľa svedkov trvalo lekárom až dve hodiny kým Westa presvedčili, že sa má nechať hospitalizovať. Spevák bol dehydratovaný a trpel nespavosťou. Podľa TMZ má tiež psychické problém s paranojou a depresiou.

    

   

  Spevákovi pomáhala jeho manželka Kim Kardashian. Situácia sa však vážne zhoršila po tom, čo vyrazil na koncertné turné a Kim ho nemohla sprevádzať. „Je to problém už roky. Ale v minulosti tomu nikto nevenoval pozornosť. Keď sa Kanye správal divne, tak to všetci pripisovali jeho komplikovanej povahe,“ povedal pre TMZ človek z Kanyeho okolia. Kanye posledný koncert z turné zrušil už po polhodine a na predposlednej šou spustil dlhú prednášku o svojej podpore Donalda Trumpa. Napokon zrušil všetky koncerty a nechal sa hospitalizovať.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku