FAKT24


sviatok má , zajtra

  BOŽENKA JE SPÄŤ

  Toto že je ona? Boženka z legendárneho filmu Byl jednou jeden polda sa takmer nezmenila! A rozbehla biznis v Rakúsku!

  14.04.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Stále má v oku tú iskru a vyzerá ako pojašená Boženka, ktorá sa prihlásila na policajnú akadémiu vo filme Byl jednou jeden polda. Herečka Petra Martincová sa po dlhej dobe ukázala konečne na verejnosti.

  Martincová lupa
  Herečka Petra Martincová vtedy a dnes. | Profimedia, čsfd

  Po boku manžela Jaroslava Soukupa, mimochodom režiséra filmov Byl jednou jeden polda, sa objavila na odovzdávaní cien Český lev. A prezradila aj to, prečo niekoľko mesiacov v roku vôbec nie je v Čechách. Herečka sa kedysi nemala problém vyzliecť pred kamerou. Jej prsia poznal celý národ a vo filme o bláznivých policajtoch hrala spolubývajúcu Simony Krainovej. Napriek tomu, že je medzi ňou a modelkou rozdiel iba 4 roky, vidieť, ako sa ktorá o seba stará. 

    

  Aj napriek tomu, že ju práve manžel môže celkom slušne uživiť, predsalen je to populárny a stále úspešný režisér, ona sa na neho nespolieha. Žiadne herecké úlohy už ale nepríjima. Venuje sa hoteliérstvu a cestovnému ruchu. A aj to nie v Čechách. "Tak štyri mesiace do roka som v Rakúsku, kde sa venujem cestovnému ruchu a hoteliérstvu," prezradila pre český Blesk Martincová.

   

  Tá by sa dokonca nebránila ani návratu pred kamery. Ako priznala, dôvodom, prečo sa stiahla do úzadia nebol nezáujem o herecký chlebíček. "Ja som už dlho zo šoubiznisu preč. Niežeby som chcela, ale jedného dňa jednoducho prestali tie telefóny zvoniť," prezradila herečka. Aj na Českého lva išla iba preto, že bol jej manžel nominovaný a nechcel ísť sám. Inak by podľa vlastných slov zostala doma. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku