FAKT24
  SMRŤ NA CESTÁCH

  DJ EKG: Vážna autonehoda! Jeden mŕtvy, traja ťažko zranení!

  18.12.2016 15:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Včera po 22:00 sa stala vážna autonehoda na R1 neďaleko Novej Bane. Účastníkom havárie dvoch automobilov bol aj známy slovenský DJ Miroslav EKG Ecker. Šofér druhého auta zrážku neprežil.

  DJ EKG lupa
  DJ EKG mal vážnu autonehodu. | Facebook DJ EKG

  "Priatelia, píšem v mene Mirka DJ EKG Eckera. Ako to už chodí, zlá správa ruka v ruke s tou dobrou. Tá zlá znie, že Mirko, s priateľkou a kamarátkou, mal vážnu autonehodu, čelnú zrážku s autom v protismere. Tá dobrá, chvalabohu, je tá, že i keď si to odniesli nejaké tie stavce a kosti, všetci sú viac-menej v poriadku. Každopádne však Mirka nejaký čas na stagei neuvidíte, aktuálne ho čakajú dve-tri operácie a rehabilitácia. Napriek siedmim zlomeninám ho však neopúšťa optimizmus a zmysel pre humor a verím, že nasledujúce info vám už bude podávať osobne." Táto správa sa objavila pred necelou hodinou na facebookovej Fanpage DJ EKG. Žiaľ, nešlo o vymyslenú správu.

    

   

  Včera po 22:00 na rýchlostnej ceste R1 došlo k čelnej zrážke dvoch osobných áut. Pri nehode zomrel vodič Stanislav L. († 53) z Nitry. Jeho Audi A5, ktoré šoféroval, išlo v protismere v úseku Hronský Beňadik - Nová Baňa a to približne 14 kilometrov. Druhé auto značky BMW šoféroval Miroslav Ecker známy ako DJ EKG. Spolu s ním sa v aute viezla jeho priateľka a kamarátka. Všetci traja sa ťažko zranili, sú však mimo ohrozenia života.

   

    

  "Dychová skúška na alkohol u vodiča BMW bola negatívna, u vodiča Audi sa bude možná prítomnosť alkoholu zisťovaná pri pitve. Príčiny nehody vyšetruje polícia," povedala pre Čas.sk banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

   

   

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku