FAKT24


sviatok má , zajtra

  ZMENILI JOB

  Krásky pokope! Senášiová, Mendrejová, či Amenová skončili ako predavačky

  18.12.2016 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Viaceré slovenské krásky sa spojili pre dobrú vec a podporili charitatívne podujatie skutočne zvláštnym spôsobom. Stali sa z nich na malú chvíľu predavačky.

  Miss lupa
  Missky dokázali, že uživiť by sa vedeli aj ako predavačky. | Nadácia VW Slovakia

  Charitatívne podujatie Nadácie Volkswagen Slovakia Vianočná cukráreň vstúpila do piateho ročníka svojej existencie. V minulosti tento projekt podporili aj viaceré spevácke a herecké osobnosti, ktoré motivujú zamestnancov prispievať na dobrú vec. Tento rok prijali pozvanie na pomoc znevýhodneným deťom víťazky a finalistky súťaží krásy.

    

   

  Sladké dobroty za symbolický príspevok zamestnancom ponúkali Mirka Kysucká - Miss USR 2000, Mirka Luberdová – 1.vicemiss Slovensko 2003, Katarína Manová – Miss INTERCONTINENTAL 2006, Lucia Senášiová – Miss USR 2007, Denisa Mendrejová – Miss USR 2009, Anna Amenová – Miss USR 2010, Martina Grešová – 1.vicemiss USR 2012, Martina Danková – finalistka Miss USR, Denisa Višňovská – Miss USR 2015, Veronika Husárová – Miss Slovensko 2007, či legendárna Silvia Lakatošová.

   

   

  Výťažok z predaja v bratislavskom, martinskom i stupavskom závode poputuje na pomoc sirotám a deťom v detských domovoch na celom Slovensku. Za posledných 5 ročníkov charitatívneho projektu sa vyzbieralo viac ako 20-tisíc eur a odovzdali sa štyri automobily detským domovom v hodnote 40-tisíc eur, ktoré ho najviac potrebovali. A ako prebiehal tento ročník, si môžete pozrieť v tomto VIDEU

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku