FAKT24
  ÚSPEŠNÝ FILM

  Luke Skywalker zhodnotil nové Star Wars: Chytí vás to od prvého záberu.

  19.12.2016 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Iba pred pár dňami sa do kín dostal nový príbeh zo sveta Hviezdnych vojen Rogue One: A Stars Wars Story a už je jasné, že film je úspech.

  Mark Hamill lupa
  Mark Hamill: Chytí vás to od prvého záberu. | Facebook Mark Hamill

  Väčšina recenzií je pozitívna a z finančného hľadiska pôjde určite o úspech. Veď za víkend vrátane piatku iba v USA film zarobil podľa odhadov 157 miliónov dolárov. Svoj názor na novinku pridal po zhliadnutí filmu aj herec Mark Hamill, ktorý si zahral jednu z najdôležitejších postáv ságy Lukea Skywalkera. A zdá sa, že rytier Jedi bol ohromený.

    

   

  „Výborný výber hercov. Úžasná non-stop akcia, ktorá vás strhne od prvého záberu a už vás nepustí. Nie je to iba dobrý Star Wars film ale jednoducho dobrý film. Som nadšený a šťastný. Je úžasné akým spôsobom to prehlbuje a rozširuje svet Star Wars a aj napriek tomu to funguje ako samostatný film,“ napísal na twitteri očarený Hamill.

   

   

  Rogue One je vlastne prológom k filmu Nová Nádej z roku 1977, ktorý bol vôbec prvým natočeným filmom zo ságy Hviezdnych vojen. Hrdinovia filmu sa snažia získať plány k Hviezde smrti, ktorú v Novej nádeji zničí práve Luke Skywalker. Hamill bude hviezdu ďalšieho filmu Star Wars Epizódy VIII, ktorá bude mať premiéru v decembri budúceho roka. Po megaúspechu Epizódy VII. Sila sa prebúdza je jasné, že pripravovaný film má namierené k veľkému úspechu.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku