FAKT24
  NEČAKANÝ ROZVOD

  KONIEC IDYLKY: Flašíkovci sa rozvádzajú! Po desiatich rokoch manželstva prišiel krach!

  29.12.2016 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Monika Flašíková-Beňová a Fedor Flašík sa zosobášili v roku 2006. Po desiatich rokoch sa ich manželstvo rozpadlo.

  Flašíkovci lupa
  Manželstvu Fedora a Monika Flašíkovcov je koniec! | Facebook Fedor Flašík

  "V tomto roku, ktorý sa o pár dní končí, sa v mojom živote veľa zmenilo. Niektoré vzťahy skončili, s niektorými ľuďmi sa naše cesty rozišli, niektoré iné rozhodnutia a cesty boli začaté a budúci rok prinesie ich riešenia a smerovanie. Nie všetko bolo jednoduché a ľahké, ale o to doležitejšie to bolo vyriešiť a uzavrieť. A tieto predkoncoročné bilancie sú už len bodkou, ale doležitou, pre dušu." Týmto statusom na sociálnej sieti europoslankyňa Monika Beňová svojich fanúšikov poriadne prekvapila. Mnohí premýšľali, či sa tieto slová týkajú jej vzťahu s Fedorom Flašíkom. Ako sama priznala, žiaľ áno. Po desiatich rokoch sa manželia rozvádzajú. 

    

   

  Dokonca priznala, že už neobývajú ani spoločnú domácnosť. "Už dlhší čas spolu nežijeme, nielen preto, že prestavujem dom. Dohodli sme sa na tom pred šiestimi týždňami. Nechceli sme o tom hovoriť preto, že išli Vianoce a chceli sme, aby deti boli ešte v pohode, aj keď nemáme spoločné deti. Bola som deň pred Vianocami u Fedorových rodičov, ktorých mám veľmi rada, aj u jeho sestry s deťmi, no a potom už Štedrý večer sme trávili každý sám. Ja so synom, on s dcérami a so zaťmi," priznala v rozhovore pre Nový Čas.

   

   

   

  Ako ďalej priznala, po  Novom roku budú spoločne s právnikmi riešiť samotný rozvod. Napriek všetkému však verí, že budú aj naďalej spolu dobre vychádzať. 

   

   

   
   

   

  "

   

   

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku