FAKT24
  NEBEZPEČNÉ SCÉNY

  Nakrúcanie Sám doma bol horor! Báli sme sa, že niekto zomrie, priznáva režisér!

  02.01.2017 15:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Komédie Sám doma patria medzi jedny z najpopulárnejších vianočných filmov. Najmä prvé dve časti, v ktorých si zahral Macaulay Culkin. Aj keď sa teraz na nich smeje celý svet, režisér filmov priznáva, že samotné nakrúcanie až taká zábava nebola. Skôr naopak.

  Macaulay Culkin lupa
  Natáčanie Sám doma bolo podľa režiséra miestami poriadne nebezpečné. | Twitter

  Malý Kevin nastraží na zlodejov Harryho a Marva radu brutálnych pascí, ktoré by ich podľa názoru odborníkov v skutočnom živote viackrát zabili. Išlo samozrejme o komediálny efekt, ale režisér Chris Columbus priznáva, že filmovanie týchto scén mu naháňalo strach.

    

   

  Entertainment Weekly sa ho opýtal, ktorá scéna bola najdesivejšia. „Myslím, že všetky kaskadérske. Vždy keď kaskadéri točili niektorú zo scén, tak to vôbec nebolo zábavné. Iba som sa modlil, aby to prežili. Po scéne sa postavili a boli v pohode. Zasmiali sme sa až keď sme si to potom pozreli na videu,“ vysvetľuje Columbus.

   

   

  Ten sa priznal, že sám bol mierne prekvapený, ako výborne napokon film fungoval v kinách: „Keď som si prvýkrát film pozrel v kine, tak posledných 20 minút bolo úplne iných ako všetko, čo som zažil predtým. Ľudia doslova kričali od smiechu. Bolo to úžasné.„

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku