FAKT24


sviatok má , zajtra

  PRIATEĽ LEGENDY

  Záhada smrti Georgea Michaela. Jeho milenec sa správa podozrivo!

  06.01.2017 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Smrť speváka Georgea Michaela sa poriadne zamotáva. Proti spevákovmu milencovi Fadimu Fawazovi, ktorý sa správa podozrivo najnovšie vystúpili aj priatelia tragicky zosnulého speváka.

  George Michael lupa
  George Michael vedel, že jeho priateľ bol na začiatku len pijavica. | Twitter

  Fawaz tvrdí, že telo nebohého objavil a na jeho twitterovom účte sa objavili aj tvrdenia, že Michael sa o samovraždu pokúsil už viackrát. Fawaz však tvrdí, že niekto hackol jeho twitterovský účet. Navyše tvrdí, že býval so spevákom prakticky nepretržite, ale práve počas osudnej noci spal v aute. Prečo to tak bolo však nevysvetlil. Fawaza sa na podrobnosti zrejme v blízke dobre bude pýtať aj britská polícia.

    

   

  Proti prominentnému kaderníkovi, ktorý bol spevákovým dlhoročným milencom, už vystúpili aj priatelia Geroge Michaela. Jeden z nich prehovoril pre britský denník Mirror: „Fadi bol od začiatku iba obyčajná pijavica. George si to uvedomoval , ale myslím si, že to úmyselne ignoroval. Bol vďačný za pozornosť a pravda je, že George bol na Fadim vo veľa veciach závislý. Posledných 18 mesiacov však boli odlúčení.“ Fawaz sa s legendárnym spevákom, ktorý zomrel počas Vianoc na zástavu srdca, zoznámil v roku 2009.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku