FAKT24
  SVADBA ROKA

  ŠOK: Nora Mojsejová sa vydala! Vzala si Versačeho! Skutočná láska alebo len snaha vyhnúť sa base?

  07.01.2017 18:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Nora Mojsejová a František Kabrheľ sú od dnešného dňa manželia! Šokujúci, aj keď veľmi dobre premyslený krok, sa rozhodli spečatiť v Nitre.

  Kabrhel Mojsejová lupa
  Nora Mojsejová sa vydala za Františka Kabrheľa. | Facebook

  Totálny šok pripravila dnes slovenskej verejnosti exmilionárka Nora Mojsejová. Tá sa totiž rozhodla vydať za Františka Kabrheľa alias Versačeho. Svadba sa odohrala v dedinke neďaleko Nitry. Po obrade sa mladomanželka údajne dlho nezdržala a namierila si to rovno do Košíc. 

    

   

  Na celej veci by nebolo až toľko zvláštneho, ak by práve Versače nebol človek, kvôli ktorému hrozí Mojsejovej desať rokov za mrežami. Sám Kabrheľ Noru po rozsudku obhajoval a rozhorčoval sa, že ide o nespravodlivý trest. Už vtedy sa začalo špekulovať, či sa dvojica nepodujme na jediný možný krok, ako Noru oslobodiť - svadba! Kabrheľ by totiž ako blízka osoba mohol trestné oznámenie stiahnuť. 

   

   

  Netrvalo dlho a dohady sa premenili na skutočnosť! Dnes v poobedňajších hodinách si Mojsejová a Kabrheľ skutočne povedali svoje áno. Že ide o skutočnú lásku a nie premyslený krok, možno dvojici veriť len ťažko. Momentálne však všetko nasvedčuje tomu, že sa jej trestu podarí vyhnúť. Trestné oznámenie podal na Mojsejovú ešte dávnejšie sám Versače kvôli nevrátenej pôžičke 25,7 milióna korún (viac ako 850 tisíc eur. ).

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku