FAKT24
  SEXY TELO

  To je ale postavička! Kormúthová sa predviedla v plavkách! Je sexy ako nikdy predtým!

  21.05.2016 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Známa slovenská moderátorka Kristína Kormúthová sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Keďže je športovou moderátorkou, nikdy nemala k akejkoľvek aktivite ďaleko. Najnovšie sa pochválila svojou sexy postavičkou, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani modelka na predvádzacom móle.

  Kristína Kormúthová lupa
  Moderátorka predviedla svoje hriešne sexy krivky. | Instagram

  Kormúthová vždy patrila k najkrajším moderátorkám na Slovensku. V RTVS moderovala reláciu Góly - body- sekundy a ako jedna z mála žien v tomto mužskom prostredí sa športu aj naozaj rozumela. Momentálne sa sústreďuje skôr na firemné akcie, prípadne si dopraje oddych pri mori. A práve v krásnom prostredí na pláži sa odfotila iba v plavkách. A treba povedať, že rozhodne má čo ukázať. Postavička ako lusk, sexy pohľad a rozviate vlasy - fotka ako z magazínu cestovnej kancelárie. 

    

  Exmoderátorka RTVS sa do povedomia verejnosti dostala svojou účasťou na Miss Universe, kde síce nevyhrala, no práve vďaka tomu si ju všimli vo verejnoprávnej televízii. Tam sa stala súčasťou spravodajstva a patrila k naozajstným profesionálkam. Dokonca sa o nej hovorilo ako o jednej z najlepších v športe, pretože tomu o čom na obrazovke hovorila, aj rozumela. Po udalostiach, ktoré sa neskôr odohrali a na ktoré si dnes zrejme už nikto ani len nespomenie, musela skončiť. Dnes sa ale opäť usmieva a na sociálnej sieti predvádza jednu sexy fotku za druhou.

   

  Zdá sa, že drina v posilňovni sa Kristíne oplatila. Dokonalé krivky môže pokojne odhaliť aj pred verejnosťou a nemusí sa absolútne za nič hanbiť. Predsalen v minulosti predvádzala aj na prehliadkovom móle a nikdy nepatrila k ženám, ktoré by so svojou váhou mali nejaké problémy. Navyše sa letná sezóna pomaly rozbieha, a tak môžeme očakávať, že sa nám celebritky budú odhalovať čoraz častejšie. Zdá sa však, že Kormúthová zahájila leto o niečo skôr a vyzerá to na poriadnu exotiku. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku