FAKT24


sviatok má , zajtra

  AKO Z VOSKU

  Playmate Cifrová predviedla desivý vzhľad! Toto s ňou urobil botox a plastika? Vyzerá ako vosková figurína!

  21.05.2016 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenská playmate Eva Cifrová bola nedávno hosťom markizáckeho Telerána. Okrem toho, že hovorila o tom, aká je momentálne šťastná a zaľúbená, si nešlo nevšimnúť, že vyzerá akosi inak. Podľa všetkého to blondínka prepískla s botoxom.

  Eva Cifrová lupa
  Playmate predviedla neprirodzený vzhľad. Zrejme z botoxu. | Teleráno

  Cifrová totiž stratila akúkoľvek mimiku a pri pohľade na jej tvár je jasné, že botox je blondínkin veľmi dobrý kamarát. Čelo bez jedine vrásky, ústa sa jej formujú do podoby, akú mávajú klauni na detských oslavách a bolo jasne vidieť, že má na sebe aspoň kilo makeupu. To však zrejme nevadí jej sexy priateľovi, Čechovi Lukášovi Krnoulovi, s ktorým momentálne tvorí pár. Vyzerá, že konečne našla aj svoje vytúžené šťastie. Dvojica sa paradoxne stretla v Dubaji, kde Lukáš pracuje.

    

  Zo začiatku sa odmietala k svojmu čerstvému vzťahu vyjadrovať, napokon v markizáckom Teleráne čo - to prezradila. "Doba je taká aká je a nájsť dobrého, milého a láskavého partnera je zázrak," prezradila Cifrová. Tá si zrejme so svojim sexy priateľom už plánuje aj spoločnú budúcnosť a neváhala sa predviesť ani v svadobnom. "Lukáš je asi prvý chlap s ktorým si viem reálne predstaviť všetko," dodala ešte Eva. Krnoul pracuje v Dubaji ako manažér tamojšieho nočného klubu a podľa fotiek na sociálnej sieti je jasné, že tam Cifrová trávi všetok voľný čas.

   

  Modelka a playmate síce pôsobí šťastne, no mala by si zvoliť rozhodne lepší makeup. Prípadne obmedziť návštevy kliník zameraných na estetickú medicínu. Ako nám povedal odborník z prostredia plastickej chirurgie, u Cifrovej bije do očí fakt, že má botox v celej tvári. "Jej mimika je neprirodzená. Určite tam je pravidelná aplikácia botoxu a tiež úprava pier. Pri úsmeve sympatickej slečny sa to prejavuje najviac. Ten je až neprirodzene umelý a nepôsobí dobre," povedal nám plastický chirurg, ktorý si z pochopiteľných dôvodov neželal byť menovaný. Predsalen by mohol prísť o potencionálne zákazníčky.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku