FAKT24


sviatok má , zajtra

  UŽ NIE JE SÁM

  Spevák Robo Papp nezaháľa: Už má novú ženu! Kto nahradil jeho manželku Evu?

  26.04.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Hovoril iba o rozchode, rozvod nepripúšťal. To je už zrejme dávno zabudnuté. Dôvodom je nová láska speváka Roba Pappa, ktorý si svoju frajerku Nicol vodí už aj do spoločnosti!

  Robo Papp lupa
  Robo Papp s novou priateľkou. | archív

  Nový vzťah priznal ekluzívne aj pre portál www.topky.sk. A my spoločnú fotku dvojice máme tiež. Papp sa dušoval, že sa žiadny rozvod nekoná. Ten ale zrejme bude onedlho nasledovať. Dôvodom je práve fakt, že sa producíruje v spoločnosti novej dámy. Pri pohľade na ňu je jasné, že je zrejme staršia, ako jeho expolovička Eva.

    

  To, že sa záhadná žena po jeho boku stala jeho oficiálnou partnerkou Papp ani nezatĺkal. „Áno, prišiel som spoločne s novou priateľkou," povedal spevák. Konkrétnosti o ich vzťahu už prezradil nechcel. Nakoniec ale povedal aspoň to, ako sa volá. "Nechcem prezrádzať takéto veci, ale neskrývame sa, chodíme spolu takto verejne. Volá sa Nicol," dodal ešte spevák.

   

  Ktovie, čo na jeho novú lásku hovorí jeho ex Eva Lučeničová. S tou má päťročnú dcéru Isabellu a šťastnou rodinkou boli neuveriteľných 15 rokov. Práve Papp bol Eve oporou minulý rok, keď jej zomrela milovaná sestra. Nakoniec ich vzťah ale nevydržal. Dôvodom údajne nevera nebola. Pravdu ale poznajú len oni dvaja.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku