FAKT24


sviatok má , zajtra

  ROZHOVOR

  EXKLUZÍVNE: LUCIA HABLOVIČOVÁ OTVORENE: Mám to šťastie, že viem žiť spokojne aj sama so sebou!

  06.02.2017 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucia Hablovičová patrila dlhé roky k stáliciam na televíznej obrazovke. Dnes žije viac v úzadí, sama vychováva svojho syna a spokojne tvrdí: Žijem si život, ktorý som si vybrala, ktorý ma napĺňa a mám prácu, ktorá ma teší.

  Lucia Hablovičová lupa
  Lucia Hablovičová v otvorenom rozhovore priznala, že svojho syna vychováva sama. | Archív L.H. / Michaela Misha Paľová

  Prednedávnom ste sa zúčastnili Plesu v Opere, kam chodíte už pravidelne. Objavili ste sa v zaujímavom, sexy outfite. Dlho vás musel naňho Boris Hanečka presviedčať?


  "Frakový" outfit sme mali s Borisom v hlave niekoľko rokov a čakal na tú správnu chvíľu. Tá zrejme teraz prišla. Šaty vyzerali presne podľa mojich predstáv a mali úspech, z čoho sa veľmi teším, pretože Boris a páni zo salónu Maximilian Mucska odviedli skvelú prácu.

   

   

  Ples v Opere je ostatné roky spájaný aj s protestami pred budovou SND. Čo si o týchto pokrikoch ľudí myslíte?


  Pozvaní hostia zaplatia niekoľko sto eur, ktorými navyše podporia dobrú vec - tento rok napríklad vznik nových centier pre včasnú intervenciu, ktoré dokážu mnohým deťom zachrániť život, preto si myslím, že podobné prejavy nespokojnosti s dianím v našej krajine patria inde.

     

   

  V ostatných rokoch je toto podujatie jedno z hlavných podujatí, na ktorých sa objavujete. V porovnaní s minulosťou je však takých eventov podstatne menej. Nechýba vám svet šoubiznisu?


  Žijem si život, ktorý som si vybrala, ktorý ma napĺňa a mám prácu, ktorá ma teší. Ak mám chuť vyraziť si do spoločnosti, idem, pozvaní je stále dosť, priznám sa ale, že oveľa radšej trávim čas s rodinou a ľuďmi, ktorých mám rada v menej formálnom prostredí.

   

   

  Ak by prišla ponuka, prijali by ste opäť návrat na televízne obrazovky?


  Priznám sa, že občas mi to napadne, práca pred kamerou je veľmi pestrá a atraktívna. Ak by nejaká ponuka prišla, určite by som nad ňou rozmýšľala, ale bolo by pre mňa podstatné, v akom type programu by som mala pôsobiť a či témy, ktorým by som sa venovala, boli pre mňa zaujímavé. V minulosti som už nejaké ponuky dostala, neboli to ale formáty, ktoré by ma oslovili. Dokážem žiť šťastne a spokojne aj bez kamier. ;)

   

   

  Ako sa darí vašej škôlke? Je to práca, ktorá vás napĺňa?


  V mojej škôlke robím všetko, čo je potrebné, ak treba učiteľku, niekedy kuchárku, upratovačku, záhradníčku aj zásobovačku. Väčšinou však manažérku, riešim bežné veci súvisiace s chodom škôlky, administratívu a komunikáciu s rodičmi. Mám to šťastie, že do práce chodím s radosťou a keď občas nemám práve dobrú náladu, deti mi ju vždy zaručene vylepšia. :)

   

   

  Minulý rok ste potvrdili rozchod s vašim vtedajším partnerom, otcom vášho syna Thea - Romanom. Môžete s odstupom času prezradiť, čo bolo dôvodom rozchodu?


  Veci súvisiace s mojim osobným životom nezvyknem riešiť s cudzími ľuďmi, rovnako ako ja neriešim životy iných ľudí. Každý si nesie svoj kríž.

   

   

  Ako často je s Theom jeho otec? Ostali ste priateľmi?


  Žiaľ nie, nie sme v kontakte.

   

   

  Plánujete mať ešte ďalšie dieťa?


  Čas ukáže, čo má ešte v živote čaká, dieťa je neskutočným darom a obohatením života a ja som vďačná, že môžem byť mamou tak úžasného chlapčeka, akým je Theuško. Ak bude ešte jedno, bude to dvojnásobná radosť...a tiež dvojnásobné kruhy pod očami. (smiech)

   

   

  Je vo vašom živote nový muž? Ste zadaná?

  Mám to šťastie, že viem žiť spokojne aj sama so sebou a čo má prísť príde...

   

   

  Koncom roka ste prišli o svojho dlhoročného štvornohého miláčika Pukiho, ktorý k vám neodmysliteľne patril...


  Puki bol moja spriaznená duša, úžasný psík, ktorý so mnou veľa prežil. To, že už s nami nie je, je stále čerstvé, takže ďalšieho psíka teraz neplánujem. Máme ešte jeho syna Miniho a myslím, že časom dáme domov aj ďalšiemu psíkovi z útulku, ale chce to čas...

   

   

  Ako vyzerá váš bežný deň? Napríklad taká voľná nedeľa?


  Musím sa smiať... :). Keďže syna vychovávam sama, voľný deň nepoznám, aj cez víkendy vstávam rovnako skoro, snažím sa synovi vytvárať pestrý program, denne varím, takže je v podstate jedno, či je týždeň alebo víkend. Ak je to možné, snažím sa cez víkend aspoň nešoférovať a jazdíme električkou, to je pre mňa určitá forma relaxu. A obyčajný pyžamový deň, to už je úplne wellness!

   

   

  Čo vás čaká najbližšie týždne, mesiace?


  Každodennú prácu v škôlke striedam s občasným moderovaním, či fotením, pár takých termínov mám na najbližšie týždne, som zapojená do viacerých charitatívnych projektov, takže veľa času nazvyš mi neostáva, ale určite si s Theuškom vyrazíme v najbližšom čase niekam na výlet, obaja veľmi radi cestujeme a posledné dni mi už stále pripomína, že chce ísť na "výjet" :)

   

   

  Je niečo, čo ste v živote zatiaľ nedosiahli, ale máte to v pláne? Čo je váš sen, túžba, ktorú si chcete splniť?


  Budem sa snažiť prežiť naplnený a zmysluplný život a všetko, čo mi život prinesie prijať s pokorou a ak to bude možné, hlavne s úsmevom.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku