FAKT24


sviatok má , zajtra

  CELEBRITNÝ POHREB

  POHREB GEORGEA MICHAELA: Rodina tam nechce spevákovho milenca!

  14.02.2017 02:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Pohreb legendárneho speváka Georgea Michaela zrejme neprebehne bez problémov. Rodina zosnulého speváka, ktorý sa zrejme predávkoval liekmi, si totiž na pohrebe neželá jeho dlhoročného milenca Fadiho Fawaza.

  George Michael lupa
  POHREB GEORGEA MICHAELA: Rodina tam nechce spevákovho milenca! | Profimedia

  Podľa Michealovho bratranca Androsa Giergoua 43-ročný kaderník nie je na pohrebe vítaný. „Nech mu nebesia pomáhajú, ak sa tam ukáže. Fadi na pohreb nebol pozvaný. Rodina ho nenávidí,“ povedal Georgiou pre deníík The Sun. Fawaz bol tým človekom, ktorý na Vianoce objavil bezvládne mŕtve telo speváka v jeho dome.

    

   

  Speváka pochovajú krátko po tom, ako úrady vydajú príbuzným jeho telo. Georgiou prezradil, že Michaela pochovajú v jeho obľúbenom obleku e tiež tričku z jeho poslednej koncertnej tour. Michael tiež budem mať svoje obľúbené zlaté hodinky Cartier a zlatý prsteň s vygravírovanou prezývkou Yog. Speváka pochovajú vedľa jeho milovanej matky Lesley. Pohreb by mal byť malou súkromnou udalosťou, na ktorej bude iba pár najbližších príbuzných a priateľov. „Bude to malá súkromné záležitosť. Maximálne pre 50 hostí,“ povedal Georgiou.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku