FAKT24


sviatok má , zajtra

  SMRŤ SPEVÁKA

  Pohreb Georgea Michaela sa odkladá, polícia chce ďalšie testy na drogy!

  20.02.2017 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Pohreb Georgea Michaela musí rodina odložiť aspoň do marca.

  George Michael lupa
  Pohreb Georgea Michaela sa odkladá, polícia chce ďalšie testy na drogy! | Profimedia

  Podľa britského denníka The Sun za to môže nový test na drogy, ktorý požaduje policajný vyšetrovateľ.

    

   

  Nový toxikologický test, ktorý sa musí vykonať znamená, že patológ nemôže telo speváka, ktorý sa predávkoval počas Vianoc, vydať rodine na pohreb. To znamená, že pohreb speváka sa bude konať asi až tri mesiace po jeho tragickej smrti.

   

   

  The Sun takisto priniesol informáciu o tom, že majetok speváka vo výške 105 miliónov libier bude zmrazený a kým sa nerozhodne čo s ním bude ho spravovať exekútor. Odpojiť sa napríklad má aj elektrina a plyn od Michealovho domu. To by znamenalo aj to, že spevákov milenec Fadi Fawaz sa z neho bude musieť. Stále navyše platí zákaz, ktorý rodina vyhlásila na Fawazovu účasť na spevákovom pohrebe. „Všetci sú sklamaní a prekvapení tým ako sa to naťahuje. Je to naozaj smutné, že George stále leží v pitevni, keď sa s ním ľudia chcú rozlúčiť,“ povedal Sunu zdroj z Michaelovej rodiny.  

   

   

  Zákaz účasti na pohreb pre Fawaza však tvrdo kritizoval jeho synovec. „Je to kruté. Jediné, čo Fadi robil, bolo, že Georgea miloval. Predstavte si, že ste s niekým šesť rokov a keď zomrie ani sa s ním nemôžete rozlúčiť.“

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku