FAKT24


sviatok má , zajtra

  MAFIÁNSKE PRAKTIKY?

  Strašné! Mendrejovej chlapa chcel niekto zabiť! Kto si objednal jeho likvidáciu a prečo?

  26.04.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Mali ho na muške. Týdženník Plus7dní prišiel s naozaj šokujúcou informáciou. Miliardára a partnera známej slovenskej modelky Denisy Mendrejovej Slavomíra Hatinu ml. plánovali zavraždiť.

  Denisa Mendrejová Hatina lupa
  Milionára chcel niekto zavraždiť! | archív

  Odpratať známeho boháča mal snajper a vraždu mal podľa medializovaných informácií pripravovať súkromný detektív. Celá kauza je o to šokujúcejšia, že snaha o likvidáciu Hatinu tu nebola po prvýkrát. V januári tohto roku mal zakladateľ detektívnej kancelárie a učiteľ bojových umení Róbert Ondráška povedať v jednej z partizánskych telocviční osudnú vetu - potrebujem upratať Hatinu mladšieho. Táto veta mala byť spúšťačom na likvidáciu dediča impéria po jednom z najbohatších Slovákov.

    

  Ako píše týždenník Plus7dní, na pretras prišla aj sumička, za ktorú sa mali Hatinu mladšieho zbaviť. A rozhodne nešlo o zanedbateľnú čiastku. Cena za smrť boháča je štvrť milióna eur. Tieto peniaze mala ponúknuť istá podnikateľka z Banskej Bystrice.

   

  Zaujímavosťou je, že v minulosti sa s objednávkou vraždy Hatinu mladšieho spájalo aj meno známeho a kontroverzného slovenského podnikateľa Mariána Kočnera. Ten to označil za absolútnu blbosť. Nuž, vyzerá to tak, že sa nám sem vracajú dávno zabudnuté mafiánske praktiky.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku