FAKT24
  STREĽBA

  Snoop Dogg vystrelil na Trumpa. Ten ho chce poslať do basy!

  17.03.2017 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Americký prezident Donald Trump si myslí, že rapper Snoop Dogg by mal skončiť vo väzení. Trumpovi prekáža to, že si z neho populárny spevák naozaj drsne vystrelil vo svojom novom videu. A to doslova.

  Snoop Dogg lupa
  Snoop Dogg vystrelil na Trumpa. Ten ho chce poslať do basy. | Profimedia

  Snoop Dogg vo svojom najnovšom videu totiž zastrelí postavu, ktorá nápadne pripomína súčasného amerického prezidenta. A spevák celej veci nepomohol ani pri svojom vysvetlení prečo to urobil:  „Mal som pocit, že veľa ľudí si užíva párty a cool veci, ale nikto sa nevenuje skutočným problémom. Tomu sk***enému klaunovi, ktorého máme za prezidenta.“

    

   

  Donald Trump dlho neváhal a svoje rozhorčenie vyjadril - ako inak - na Twitteri: „Viete si predstaviť, čo by sa stalo keby skrachovaný Snoop Dogg namieril zbraň a vystrelil na prezidenta Obamu? Je čas na väzenie.“ Svoju nechuť nad počínaním speváka vyjadril aj Trumpov právnik Michael Cohen. „Je to absolútne nechutné. Snoop dlhuje prezidentovi ospravedlnenie. Na pokuse zabiť prezidenta nie je nič zábavné. Som z neho šokovaný, pretože som si myslel, že je lepší,“ povedal Cohen pre TMZ.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku