FAKT24


sviatok má , zajtra

  KRÁDEŽ

  Vykradli dom Kendall Jenner!

  17.03.2017 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Dvadsaťjedenročnej hviezde reality show Kardashianky a ich rodina (2007) údajne zmizli šperky v približnej hodnote 200-tisíc dolárov (v prepočte vyše 188-tisíc eur).

  Kendall Jenner lupa
  Vykradli dom Kendall Jenner, | Profimedia

  Americkej modelke a televíznej osobnosti Kendall Jenner vykradli v stredu dom v Hollywood Hills. Podľa portálu TMZ neznámi páchatelia vzali hviezde reality show Kardashianky a ich rodina (2007) šperky v približnej hodnote 200-tisíc dolárov (v prepočte vyše 188-tisíc eur). Ako pre TMZ prezradil nemenovaný zdroj z prostredia miestnej polície, 21-ročná rodáčka z Los Angeles odišla z domu napoludnie a vrátila sa večer, pričom chýbajúce šperky si všimla až vo štvrtok nadránom. Po páchateľoch momentálne pátrajú. 

    

   

  Ku krádeži došlo iba päť mesiacov po lúpežnom prepadnutí modelkinej nevlastnej sestry Kim Kardashian West. Podľa dostupných informácií do jej apartmánu v súkromnej rezidencii v centre Paríža vošli maskovaní lupiči a namierili na ňu zbraň. Manželku rappera Kanyeho Westa zviazali a nechali ju v kúpeľni, no fyzicky jej neublížili. Z apartmánu jej zmizli šperky v približnej hodnote desať miliónov eur. Francúzska polícia v prípade zatkla celkovo sedemnásť podozrivých, pričom prokuratúra obvinila desiatich z nich. 

   

   

  Kendall Nicole Jenner je známa vďaka reality show Kardashianky a ich rodina. Modelingu sa začala venovať už ako 14-ročná. Odvtedy stihla pracovať pre módne značky ako Givenchy, Chanel, Fendi, Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana či Balmain. Objavila sa tiež na obálkach magazínov Vogue, Harper's Bazaar, GQ alebo LOVE. Spolu s Kylie Jenner sú nevlastnými sestrami súrodencov Kardashianových.

   

  Pôvodné články: 

  http://www.tmz.com/2017/03/16/kendall-jenner-burglarized/ 

  http://www.eonline.com/news/836511/kendall-jenner-s-hollywood-hills-home-burglarized

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku