FAKT24


sviatok má , zajtra

  NEVYŠLO TO!

  ŽItný opäť skončil: Ani tento džob mu nevyšiel a dostal padáka! Čo sa stalo?

  26.04.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Odkedy sa stala tragická autonehoda, pri ktorej zomrel Tomáško Žilavý († 5), exmoderátor Rasťo Žitný je jednou z najnenávidenejších osôb na Slovensku. Dôvodom je najmä to, ako sa zachoval tesne po nehode. Keď sa totižto dostal z najhoršieho, namiesto kajania sa a verejného ospravedlnenia sa rodine malého chlapca, stiahol sa do úzadia a odvtedy s médiami nekomunikuje.

  Rasťo Žitný lupa
  Moderátorovi biznis s kávou nevyšiel a s majiteľmi sa rozlúčil. | TV Markíza

  A nielen s nimi. Žitného jednoducho verejnosť odsúdila. Aj preto si zrejme nemohol dlho nájsť prácu. Až donedávna. Informácie, ktoré sme priniesli na VIPstory ako prví, že podniká v oblasti kaviarenského biznisu už totiž nie sú aktuálne. Žitný skončil aj v tejto práci. "Rasťo už s nimi nerobí. Neviem síce čo sa tam stalo, ale v dobrom sa zrejme nerozišli. Asi im vadilo, že sa začalo vo veľkom spájať jeho meno s ich značkou," prezradil nám dobre informovaný zdroj z Trnavy. Práve v tomto meste sa začala nová kariéra Žitného.

    

  Exmoderátor Markízy sa rozhodne nemohol sťažovať. Majitelia firmy mu dali plnú dôveru a podľa našich zdrojov bol vo svojej práci viac ako dobrý. Spokojnosť teda bola na oboch stranách. Prečo však prišiel náhly koniec? Je za tým niečo viac? Stánok s kávou, ktorú zastupoval práve Rasťo si dokonca v období pred pár mesiacmi objednali do niekoľkých nákupných centier a zdalo sa, že novej kariére zatracovaného Žitného nič stáť nebude.

   

  Medzitým dokonca dostal ponuku aj do televízie IN - TV, ktorú ale odmietol. Údajne sa už nechcel veľmi medializovať a kariéra pred kamerami je pre neho uzavretou kapitolou. Teraz to ale vyzerá, že mu neostane nič iné, ako odísť definitívne zo Slovenska. A to má vraj exhviezda najsledovanejšej televízie aj v pláne. "Má toho všetkého plné zuby. Má pocit, že ho všetci na Slovensku nenávidia. Preto sa čoraz častejšie zamýšľa nad odchodom do zahraničia," dodal ešte náš zdroj.

   

  Autonehoda Rasťa Žitného sa stala v júni 2008 medzi obcami Rohožník a Kuchyňa. Žitný vtedy vo vysokej rýchlosti nezvládol zákrutu a zrazil Tomáška spolu s jeho bratom a otcom. Malý chlapček žiaľ pri nehode zomrel, za čo bol Rasťo odsúdený na dva roky basy. Dodnes nie je prípad úplne uzavretý, pretože sa rieši ete odškodné pre rodinu Žilavých, ktoré sa môže vyšplhať až do desiatok tisíc eur. Po nehode sa po boku moderátora objavovala bývalá modelka Lucia Hablovičová, ktorá sa o neho starala aj v tých najťažších chvíľach. Potom sa jeho partnerkou stala Andrea Trstíková, no ani tento vzťah nevydržal. Expartnerka Žitného sa navyše stala matkou malej Simonky. Zdá sa však, že aj tu sa už Žitnému zadarilo.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku