FAKT24


sviatok má , zajtra

  PRINCE

  Lenny Kravitz si uctí zosnulého Princea!

  30.03.2017 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Stane sa tak počas slávnosti Rock'n'rollovej siene slávy, do ktorej tento rok uvedú Tupaca Shakura, Pearl Jam, Journey, Electric Light Orchestra, Yes a Joan Baez.

  Lenny Kravitz lupa
  Lenny Kravitz si uctí zosnulého Princea. | Profimedia

  Americký hudobník Lenny Kravitz si uctí zosnulého speváka Princea. Urobí tak 7. apríla v newyorskom Brooklyne počas slávnosti Rock'n'rollovej siene slávy, do ktorej v rovnaký deň uvedú Tupaca Shakura, Pearl Jam, Journey, Electric Light Orchestra, Yes a Joan Baez. Počas večera sa predstavia napríklad aj Alicia Keys, Mary Chapin Carpenter alebo Indigo Girls. Pharrell Williams odovzdá Nileovi Rodgersovi z kapely Chic Award for Musical Excellence. Dhani Harrison uvedie do siene slávy spomínanú kapelu Electric Light Orchestra a Pat Monahan z formácie Train zas Journey.

    

   

  Organizátori podujatia už predtým potvrdili, že zosnulého Tupaca Shakura uvedie do Rock'n'rollovej siene slávy jeho kolega a priateľ Snoop Dogg, kapelu Pearl Jam zase kanadský hudobník Neil Young, speváčku a gitaristku Joan Baez uvedie Jackson Browne a skupinu Yes dvojica Geddy Lee a Alex Lifeson z formácie Rush. Záznam slávnosti odvysiela 29. apríla HBO. 

   

  Pôvodný článok: 

  http://www.rollingstone.com/music/news/lenny-kravitz-to-honor-prince-at-rock-hall-ceremony-w473989

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku