FAKT24


sviatok má , zajtra

  CHUDÉ AKO PALIČKY

  Anorexia, alebo...? Paparazzi nachytali Victoriu Beckham v šortkách! Tie fotky stoja za to!

  27.05.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Manželka slávneho futbalistu Davida Backhama má pomerne nabitý program. Po návšteve filmového festivalu v Cannes, kde mala dohodnutú prácu, zamierila rovno do Mexika, kde sa v sobotu vydávala jej najlepšia kamarátka Eva Longoria.

  Victoria Beckham lupa
  Victoria predviedla svoje nezdravo vychudnuté nohy. | Profimedia

  David a Victoria Beckhamovci prišli na svadbu bez detí a užívali si každú chvíľku v luxusnom rezorte, kde mala jedna zo zúfalých manželiek sobáš. Victoria je nielen blízka kamarátka Longorie, ale je tiež autorkou herečkiných svadobných šiat. Victoria už nejaký ten piatok patrí medzi top svetové dizajnérky a vo svete módy si tvrdou drinou vydupala meno a uznanie.

    

  Svadobný model pre svoju kamarátku poňala veľmi striedmo. Možno aj s ohľadom na vek nevesty a skutočnosť, že sa jedná už o jej tretiu svadbu. Odpočinku sa tak Victoria dočkala až v nedeľu, kedy si s manželom užívali ničnerobenie v mexickom mestečku Valle de Bravo. Podľa snímok, kde je Victoria len v kratučkých šortkách je vidieť, že niekoľkonásobná matka a úspešná módna dizajnérka by sa mala poriadne najesť!

   

  Nielen jej tenké nôžky, ktoré vyzerajú len ako kosti potiahnuté kožou, by rozhodne vyzerali lepšie s nejakým tým kilom navyše! Je teda jasné, že práve tento fakt je dôvodom, prečo ju takmer vôbec nevídať v minisukni, alebo kratučkých šatách. Predsalen ak by sa tak objavila na verejnosti, vzbudila by skôr hrôzu, ako obdiv. Napriek tomu by jej mal hlavne manžel David prehovoriť do duše. Chronické chudnutie, alebo v jej prípade asi absolútne žiadny príjem potravy, nie sú zrovna príkladom dokonalej matky a módnej ikony.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku