FAKT24


sviatok má , zajtra

  MÁ SVOJ ŠTÝL

  NEUVERÍTE, čo doma praktizuje Hrmová! Jani, to naozaj?!

  05.05.2017 00:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Exfarmárka Hrmová je známa tým, že sa na verejnosti ukazuje vždy tip-top nalíčená a upravená. Svoje tipy na krásu podsúva aj svojim fanúšikom.

  jana hrmova lupa
  Jana Hrmová má recept na krásu. | sita

  Jana Hrmová sa zviditeľnila najmä vďaka účinkovaniu v markizáckej šou Farma, prostredníctvom ktorej si získala mnohých mužských, ale aj ženských priaznivcov. Mladá tmavovláska má tvár ako bábika, za čo vďačí (pre ženu) nezvyčajnému úkonu! 

    

  Exfarmárka Hrmová je známa tým, že sa na verejnosti ukazuje vždy tip-top nalíčená a upravená. Svoje tipy na krásu podsúva aj svojim fanúšikom  prostredníctvom videí na Youtube či Instagrame. No to, čo o sebe prezradila naposledy, mnohých zarazilo! Jana totiž otvorene priznala, že si celú tvár holí žiletkoou!  ,,Veľa ľudí bude prevracať očami, čo to už vymýšľam, ale je to technika, ktorú používam už vyše troch rokov a veľmi sa mi osvedčila. Tou žiletkou si odstraňujete aj vrchnú vrstvu kože, odumreté bunky, tá pleť môže lepšie dýchať, póry sú otvorenejšie,” pochvaľuje si Hrmová, podľa ktorej samotný make-up na tváry, ktorá nie je oholená, nevyzerá dokonalo.

   

  Janu k tomuto kroku viedlo príhoda s mužom, ktorý jej povedal, že má tvár ako broskyňa, čo si zobrala k srdcu až príliš. Momentálne holenie praktizuje dva až tri krát v mesiaci a zahŕňa to aj uši, nos aj krk. Uvidíme, či to čohchvíľa nebude musieť robiť každý deň...

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku