FAKT24
  ZEM JE PLOCHÁ

  Zdrvená Emma Drobná: ŠIKANA!

  12.05.2017 21:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Drobná sa vraj vo svojom blízkom okolí s negatívnymi komentármi nestretla, no rozprúdené konverzácie na internete chápe ako šikanu.

  emma drobná lupa
  Víťazka Superstar sa bude z toho dlho spamätávať. | Facebook

  Meno bývalej superstaristky Emmy Drobnej sa posledné dva týždne skloňuje viac, ako kedykoľvek predtým. Spôsobila to skutočnosť, že dvadsaťtriročná speváčka doslova perlila v šou Petra Marcina, ktorá beží na obrazovkách verejnoprávnej televízie. Po tom, čo vyhlásila, že Zem je plochá, ostali mnohí diváci doslova v šoku.

    

  Celá situácia začala v podstate nevinne. Marcin sa Emmy pýtal na bežné veci, kládol jej otázky ohľadom práce, kariéry, lásky, no postupne sa dopracovali k mimozemšťanom, kedy to nabralo na obrátkach. Celá konverzácia napokon skončila pri presvedčení, že naša Zem je plochá, čo sa snažila aj prazvláštnou teóriou podložiť. Týmto na seba uplietla doslova bič a stala sa terčom posmeškov najmä na internete. Negatívne ohlasy na jej účinkovanie v šou ju zasiahli, čo nám aj sama potvrdila: ,,Zobralo ma to, dva dni asi som bola z toho smutná, že ľudia sa vedia vyjadrovať naozaj nepríjemne. Najviac ma na tom mrzelo to, že sa snažia vyjadrovať ako intelektuáli, a teda hovoriť čo a prečo, a pritom sú takí… nepríjemní,” rozhovorila sa.

   

  Drobná sa vraj vo svojom blízkom okolí s negatívnymi komentármi nestretla, no rozprúdené konverzácie na internete chápe ako šikanu: ,,Ale ja som sa nestretla s ničím, akože naozaj, to je taký ten, ako sa to povie? kyberbulín? kyberšikana... niektoré veci existujú iba na internete a niektoré sú v reálnom živote,” prezradila na margo celej situácie. ,,Snažím sa to vyventilovať. Viem, že sa to deje, niekto si to vždy zlízne a tentokrát som si to zlízla ja,” dodala na záver rozhovoru.

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: emma drobná
  Komentáre k článku