FAKT24


sviatok má , zajtra

  PREZIDENTSKÁ KANDIDATÚRA

  Konkurent pre Trumpa. The Rock zvažuje kandidatúru na prezidenta

  17.05.2017 14:12 / celebrity google+ twitter facebook

  Pred pár dňami navyše Washington Post napísal, že The Rock by v prípadných voľbách mal reálnu šancu uspieť najmä vďaka svojej obrovskej popularite v USA.

  THE ROCK lupa
  The Rock chce kandidovať za prezidenta USA. | wikipedia

  Krátko po tom, ako sa prezidentom USA stal prekvapujúco Donald Trump, sa objavili správy o tom, že v roku 2020 by za Demokratov mohol na prezidenta kandidovať populárny zápasník a herec Dwayne 'The Rock' Johnson. Herec pre Vanity Fair povedal, že to „nevylučuje“ a že by to bola „úžasná príležitosť pomáhať ľuďom.

    

  Zdá sa, že herca myšlienky na Biely dom neopustili. Pred pár dňami navyše Washington Post napísal, že The Rock by v prípadných voľbách mal reálnu šancu uspieť najmä vďaka svojej obrovskej popularite v USA. Hercovi sa navyše vyhýbajú akékoľvek škandály.

   

  The Rock si na svoj profil zavesil fotografiu článku a pripísal, že je to „veľmi zvodné“. „Zaujímavý článok v The Washington Post o tom, že ak by som kandidoval na prezidenta, tak by som mal šancu na víťazstvo. Autorka článku urobila zaujímavý výskum. Objavuje sa stále viac takýchto článkov a je zábava si ich čítať. Veľmi mám rád túto krajinu. Predstava, že by som mohol byť prezidentom a meniť veci k lepšiemu je veľmi zvodná,“ napísal ešte The Rock. Zdá sa teda, že kandidatúru už nevylučuje. Máme sa na čo tešiť. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku