FAKT24
  NOVÝ MUŽ

  POTVRDENÉ! Poslankyňa Cigániková po dlhom utajovaní priznala vzťah!

  17.05.2017 17:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Dvojicu bolo časté stretávať na akciách rôzneho druhu, no neustále tvrdili, že sú iba kamaráti. Dnes je už zrejmé, že tvoria pár, čo sme si všimli na sociálnej sieti, kde si Daniel zmenil svoj status slobodného muža na "zadaný".

  JANA CIGáNIKOVá lupa
  Jana a Daniel tvoria nový pár. | Facebook Jana Cigániková

  Prednedávnom sa médiami pretriasala informácia o údajnom vzťahu poslankyne SaS Jany Cigánikovej (33), ktorá sa mala stretávať s ešte stále ženatým fitnesákom Martinom Šmahelom (34). Tieto informácie obaja rázne popreli a aj to poslankyňu pohnalo k tomu, aby konečne priznala vzťah, ktorý roky úspešne utajovala!

    

  Rozvedená Cigániková je dnes už oficiálne zadaná a pár tvorí s podnikateľom Danielom Bittóm, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal vďaka účinkovaniu v jojkárskej reality šou Vyvolení. Dvojicu bolo časté stretávať na akciách rôzneho druhu, no neustále tvrdili, že sú iba kamaráti. Dnes je už zrejmé, že tvoria pár, čo sme si všimli na sociálnej sieti, kde si Daniel zmenil svoj status slobodného muža na "zadaný". Preto sme poslankyňu oslovili s tým, ako dlho sú spolu: ,,Párom sme sa stali až teraz. Preto sme to zoficiálnili. V poslednej dobe sa šírili rôzne klebety a možno to nás postrčilo. Som matka dvoch detí a nebolo mi príjemné, keď som bola spájaná s každým, s kým som sa rozprávala dlhšie ako minútu. Dana mám rada, je v našich životoch už dlho a asi dozrel čas sa k tomu celému postaviť čelom,” prezradila otvorene.

   

  Jana má z predošlého manželstva dve deti, ktoré sú podľa jej slov na Daniela už zvyknuté a majú sa radi: ,,Nikoho iného po mojom boku nevideli už viac ako 3 roky, takže pre deti to nie je žiadna zmena. A veľmi dúfam, že si z neho zoberú príklad vo vzťahu k športu. Dano hrá hokej, hokejbal, behá, cvičí, veľa športuje, tak snáď sa trošku inšpirujú. On si zas môže trochu privoňať k zodpovednosti, čo mu tiež vôbec neuškodí.”

   

  Na to, či sa pri ich menách bude v budúcnosti skloňovať slovo svadba, dala poslankyňa jednoznačnú odpoveď: ,,Tak nad týmto som sa naozaj vôbec nezamýšľala,” dodala s úsmevom.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku