FAKT24


sviatok má , zajtra

  SEXI BABE

  Sporo odetá Surovcová! Toto telo má doma Gáborík!

  19.05.2017 13:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Tanečníčka pred šiestimi rokmi očarila úspešného hokejistu zámorskej NHL Mariána Gáborika, s ktorým si čoskoro povedia svoje áno.

  SUROVCOVA lupa
  O chvíľu budú svoji. | instagram

  Niet pochýb o tom, že Ivana Surovcová patrí k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu. To, že sa má čím pochváliť, môžu jej fanúšikovia sledovať prostredníctvom sociálnych sietí, kde si pravidelne pridáva aj fotografie, ktorými doslova vyráža dych!

    

  Tanečníčka pred šiestimi rokmi očarila úspešného hokejistu zámorskej NHL Mariána Gáborika, s ktorým si čoskoro povedia svoje áno. Marián sa totiž v priebehu februára rozhodol svoju priateľku požiadať o ruku. Celé sa to odohralo na čarovnej Kube, kde dvojica spoločne trávila dovolenku. ,,V jednom momente si na nádhernej pláži Majo zrazu kľakol a požiadal ma o ruku. Nechápala som, čo sa deje. Až potom mi to celé docvaklo. Rozplakala som sa ako malé dieťa a povedala som áno. A bola som zasnúbená. Stále tomu nedokážem uveriť,” vyjadrila v tom čase svoje pocity šťastia Ivana.

   

  Aj napriek tomu, že Surovcová sa čoskoro stane pani Gáborikovou, mužskú časť svojich fanúšikov neprestala provokovať. Najnovšie sa pochválila fotografiou, na ktorej je odetá v dráždivom kúsku priesvitnej bielizne. Pri pohľade na blonďavú krásku sa tak mnohým mužom zaiste podlomia kolená. Veď posúďte sami…

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku