FAKT24


sviatok má , zajtra

  NEDÁ SA TO VRÁTIŤ

  Miley Cyrus má strach, že sa nikdy nezbaví nálepky z minulosti.

  24.05.2017 13:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Dnes dvadsaťštyriročná Cyrus priznala, že sa za video hanbí a najradšej by ho zo svojho života vymazala.

  miley cyrus lupa
  Miley priznala aj to, že ľutuje, že v klipe oblízala veľké kladivo. | sita

  Každý ľutuje veci, ktoré spácha v minulosti. Dokonca aj kontroverzná speváčka Miley Cyrus. Tá sa s detstvom a nálepkou Hannah Montany definitívne rozlúčila svojím škandalóznym videom k piesni Wrecking Ball. „Mám pocit, že sa už nikdy nezbavím nálepky nahého dievčaťa na demolačnej guli,“ povedala Cyrus v najnovšom rozhovore.  

    

  Video k piesni Wrecking Ball produkoval v roku 2013 Terry Richardson. Dnes dvadsaťštyriročná Cyrus priznala, že sa za video hanbí a najradšej by ho zo svojho života vymazala. „Je to však niečo, čo zo svojho života nedostanete. Húpať sa nahá na demolačnej guli, to je navždy. Keď to raz urobíte, tak je to navždy,“ dodáva Miley.

   

  Miley priznala aj to, že ľutuje, že v klipe oblízala veľké kladivo. „Mala som si rozmyslieť ako dlho ma to bude prenasledovať. Mám nočné mory z toho, že to budú hrať aj na mojom pohrebe,“ tvrdí Miley. Tá v kontroverznom videoklipe sedela na demolačnej guli a mala na sebe iba topánky Dr. Martens. Keď malo video premiéru na serveri Vevo, tak si ho v priebehu 24 hodín pozrelo 12,3 milióna ľudí, čo bol nový rekord. Z pesničky sa napokon v USA stal pre Miley vôbec prvý hit na 1. mieste v rebríčku. 

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: Miley Cyrus
  Komentáre k článku