FAKT24
  ŠOUBIZNIS

  REBEL WILSON vyhrala súdny spor s vydavateľstvom Bauer Media

  15.06.2017 15:29 / celebrity google+ twitter facebook

  Tridsaťsedemročná rodáčka zo Sydney zažalovala mediálnu spoločnosť za urážku na cti.

  rebel wilson lupa
  Tridsaťsedemročná herečka tvrdí, že jej dané články zničili kariéru a prišla pre ne o prácu vo dvoch | sita

  Austrálska herečka Rebel Wilson vyhrala súdny spor s vydavateľstvom Bauer Media, ktoré zažalovala za urážku na cti. Dôvodom žaloby bolo osem článkov, ktoré v roku 2015 vyšli v časopise patriacom menovanej spoločnosti, podľa ktorých rodáčka zo Sydney klamala o svojom mene, veku aj výchove v Austrálii. Tridsaťsedemročná herečka tvrdí, že jej dané články zničili kariéru a prišla pre ne o prácu vo dvoch filmoch. Požaduje preto bližšie nešpecifikované odškodné, o ktorého výške rozhodne súd v inom termíne.

    

  "Musela som sa postaviť proti tyranovi, veľkej mediálnej organizácii, Bauer Media, ktorá ma v roku 2015 tak zákerne prostredníctvom špinavých a úplne nepravdivých článkov zhodila," povedala Wilson, ktorá do Melbourne pre trojtýždenný proces pricestovala z Los Angeles. Herečka sa zúčastnila na každom pojednávaní, ktoré sa konali na Najvyššom súde štátu Victoria, a vypovedala aj ako svedok. V prospech Wilson rozhodla porota, ktorú tvorilo šesť žien. "Som rada, veľmi rada, že so mnou porota súhlasila. Teším sa na to, ako si budem môcť znovu vybudovať svoju kariéru, keď už je všetko urovnané," dodala.

   

  Rebel Wilson je známa najmä ako Amy z hudobných komédií Ladíme! (2012) a Ladíme 2 (2015). Okrem toho si zahrala vo filmoch Dámska jazda (2011), Bláznivá jazda (2011), Baby na ťahu (2012), Ako porodiť a nezblázniť sa (2012), Pot a krv (2013), Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky (2014), Grimsby (2016) či Ako byť single (2016).

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: rebel wilson
  Komentáre k článku