FAKT24


sviatok má , zajtra

  NEROZHODNÁ POROTA

  NEUVERITEĽNÉ: Cosby unikol o vlások! Náhradný porotca ho chcel odsúdiť

  21.06.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Súd totiž museli vyhlásiť za neplatný, keďže sa porota nevedela celých šesť dni zhodnúť na rozsudku.

  bill cosby lupa
  Prokurátor žiadal odsúdenie 79-ročného herca za sexuálne zneužitie ženy, ktoré sa malo odohrať v ro | sita

  Americký komik Bill Cosby unikol odsudzujúcemu rozsudku za sexuálne zneužívanie a násilie naozaj iba o vlások. Súd totiž museli vyhlásiť za neplatný, keďže sa porota nevedela celých šesť dni zhodnúť na rozsudku.

    

  Remízu medzi tými, ktorí boli za odsúdenie a tými, ktorí boli proti, mohol rozlúsknuť náhradný porotca Mike McCloskey. Náhradný porotca povedal, že by „pravdepodobne“ hlasoval za Cosbyho odsúdenie a tiež, že bol „chorý“ z toho, že sa porota nedokázala zhodnúť na verdikte. Sudca vyhlásil súd za zmätočný a neplatný po tom, čo sa porota zasekla na remíze na šesť dní. Prokurátor žiadal odsúdenie 79-ročného herca za sexuálne zneužitie ženy, ktoré sa malo odohrať v roku 2004.

   

  McCloskey potvrdil, že porotcovia dodržali predpisy a o prípade sa vôbec nebavili, keď odchádzali zo súdu.  „Bola to tá najšialenejšia a najdivnejšia jazda autobusom, na akej som sa kedy zúčastnil,“ povedal McCloskey. Ten si v súdnej sieni vypočul celý proces a bol pripravený zaskočiť ako porotca ak by niektorému z porotcov prišlo zle alebo by ochorel. 

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: bill cosby
  Komentáre k článku