FAKT24


sviatok má , zajtra

  TO JE TEDA SUMA!

  Kráľovské výživné: Známa speváčka musí platiť mastné alimenty svojmu manželovi!

  16.07.2017 12:13 / celebrity google+ twitter facebook

  Anglická speváčka Mel B musí svojmu manželovi, producentovi a režisérovi Stephenovi Belafontemu, s ktorým sa momentálne rozvádza, platiť alimenty 40-tisíc dolárov mesačne (v prepočte približne 35-tisíc eur).

  Spice Girls lupa
  Takto vyzerá trojica dievčat dnes. | Instagram

  Informoval o tom magazín People, ktorému sa podarilo dostať k súdnym dokumentom. Na základe nich musí 42-ročná interpretka vyplatiť alimenty aj spätne, za obdobie od 12. mája 2017. Okrem toho musí za Belafonteho uhradiť aj 140-tisíc dolárov (122 645 eur) za právne a súdne poplatky. Mel B podala žiadosť o rozvod 20. marca na vyššom súde v Los Angeles, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely a ako dátum odlúčenia 28. december 2016. Speváčka si zažiadala, aby úrady zverili ich päťročnú dcéru Madison do spoločnej starostlivosti a aby nepriznal Belafontemu manželské alimenty.

    

  V apríli následne získala pre manžela zákaz približovania sa, pričom ho obvinila z domáceho násilia. V tom čase v súdnych dokumentoch uviedla, že ju počas manželstva pri viacerých príležitostiach bil, škrtil, zhadzoval na zem a tiež ju aj psychicky týral a podvádzal. Dvojica sa tajne zosobášila v júni 2007 v Las Vegas po piatich mesiacoch randenia. V novembri nasledujúceho roka si v egyptskej Hurgade obnovili manželské sľuby. Ich jediný spoločný potomok Madison Brown Belafonte sa narodila 1. septembra 2011. Speváčka má okrem nej ďalšie dve dcéry z predošlých vzťahov - Phoenix Chi z manželstva s hercom Jimmym Gulzarom a Angel Iris zo vzťahu s americkým hercom a komikom Eddiem Murphym. Belafonte je zas otcom Giselle, ktorú má s bývalou partnerkou Nicole Contreras.

   

  Mel B, celým menom Melanie Janine Brown, sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy - Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Jej členky, ktorými boli aj Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie C a Geri Halliwell, si však po vydaní posledného menovaného dali pauzu. Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a predstavili sa spolu aj na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Mel B má na konte dve sólovky - Hot (2000) a L.A. State Of Mind (2005). V súčasnosti pôsobí vo formácii Spice Girls - GEM, ktorej členkami sú tiež spomínané Emma Bunton a Geri Halliwell.

  sita | fakt24.sk

  Témy: rozvod, Mel B, alimenty
  Komentáre k článku