FAKT24


sviatok má , zajtra

  NEJAKO NÁM ZMÄKOL

  Andrej Bičan poriadne prekvapil: Neuveríte, aký nežný a jemný vie byť moderátor!

  05.06.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  ,,Myslím si, že láska je pre jemnosť ideálna,“ tvrdí vždy usmiaty slovenský moderátor, herec a zabávač Andrej Bičan, ktorý sa netají svojimi jemnými momentmi.

  Barbora Rakovská lupa
  Barbora Rakovská | Marián Ďatko

  Svoju nežnú tvár pred svetom neukrýva ani moderátorka a spisovateľka Barbora Rakovská, ktorá si chvíle jemnosti najčastejšie vychutnáva v spoločnosti svojej dcéry Amie. Lahodná chuť čokolády, relax vo vani alebo bozk od milovaného. Každému sa pri počutí spojenia „Jemnosť nájdeš vo vnútri“ vybavia rôzne životné momenty. Výnimkou nie sú ani slovenské celebrity.

    

  ,,Hneď ako prvé mi napadne nejaká pekná detská pesnička, ktorá poteší nielen deti, ale aj rodičov. Veľa detských pesničiek vie nás dospelých dojať,“ prezrádza Barbora Rakovská, podľa ktorej jemnosť môže človek objaviť taktiež v rozprávkach. ,,Aj dobrá rozprávková knižka dokáže vo vnútri skrývať jemnosť. Treba ju len objaviť,“ dodáva moderátorka, ktorá sa o podobný moment podelila v vlastnom krátkom videu  z detskej izby svojej dcérky Amie. Naopak, Andrej Bičan musí prv, než si jemnosť vychutná, poznať jej opak. ,,Musím sa k nej dostať cez bariéru, prekážku a prejsť najprv cez niečo, čo vnútro vytvára. Ak mám naozaj nájsť jemnosť, musím poznať jej opak, iba tak si ju budem vedieť naplno užiť,“ myslí si zabávač.  So svojim jemný rozospatým okamžikom sa pochválil aj vo svojom videu, v ktorom si pár minút pred ranným budíčkom užíva posledné chvíle v teplej posteli. Aj takto vyzerá jeden z jeho jemných momentov.

   

  A pri ktorých situáciách odkrývajú hviezdy slovenského šoubiznisu svoju jemnú tvár? ,,Myslím si, že láska je pre jemnosť ideálna. Práve jej prejavy sú často jemné – jemný úsmev, jemné pohladenie, jemný bozk, jemne povedané milujem Ťa,“ uvádza romantik Andrej Bičan. K jemnosti inšpirujú Barboru Rakovskú momenty strávené s jej dcérou Amiou. ,,Keď sa hráme, kreslíme, keď mi pomáha piecť, keď si čítame rozprávky, keď zaspávame,“ opisuje spoločné jemné okamihy moderátorka.

   

  Niekedy si dni v závere jednoducho žiadajú jemnú bodku. Pocit, kedy sa po kolotoči povinností ocitne človek v pohodlí svojho domova, je na nezaplatenie. Dôverne to poznajú aj Andrej Bičan a Barbora Rakovská, ktorí si v závere dňa neodoprú chvíle pre seba. ,,Jemné ľahnutie si do postele, na jemný vankúšik, jemne sa prikryť, jemne si privrieť oči a veľmi pomalinky, ale hlavne jemne zaspať,“ vtipne priblížil po ťažkom dni Bičan. ,,Náročné dni v tomto uponáhľanom svete si jednoznačne vždy zaslúžia vyložiť si nohy a len tak nič nerobiť. Dať si niečo dobré a aspoň na chvíľu sa zastaviť a vychutnať si pokoj,“ prezradila s úsmevom Barbora Rakovská.

   

  Milka verí, že „jemnosť nájdeš vo vnútri“, a preto vyzýva fanúšikov, aby odhalili svetu svoju jemnú stránku. Stačí ju zachytiť fotoaparátom mobilného telefónu, alebo trebárs formou videa a nahrať na www.jemnostnajdesvovnutri.sk. Vyhrať môžete  o kameru, fotoaparát a veľa čokolády.

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku