FAKT24


sviatok má , zajtra

  KLAUN ZABIJAK

  Najdesivejší horor roka príde už o mesiac. Fanúšikovia sú nadšení z jeho dĺžky

  06.08.2017 00:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Spisovateľ Stephen King je autorom desiatok hororových kníh. Na svojom konte má aj desiatky filmových adaptácií. Už o mesiac však príde do kín film, ktorý zrejme bude lámať rekordy. Filmová verzia jeho legendárneho horor To.

  it lupa
  To | Warner Bros.

  Desivý klaun, ktorý zabíja a týra malé deti v americkom mestečku, je považovaný za jednu z najlepších Kingových kníh. Tá už sa filmovej verzie dočkala v roku 1990, ale teraz chcú filmári ponúknuť novú desivejšiu verziu. A očakávania fanúšikov sú veľké. Dokazuje to aj fakt, že prvý trailer na film si za 24 hodín pozrelo 197 miliónov ľudí. To je rekord aký žiadny iný film nedosiahol.

    

  A teraz fanúšikovia oslavujú opäť. Štúdiou Warner Bros. totiž oznámilo, že film, ktorý sa do kín dostane 8. septembra bude mať 135 minút. Vzhľadom na to, že kniha má viac ako 1000 strán fanúšikovia veria, že sa z nej na plátno dostane čo najviac motívov.

   

  Režisérsku taktovku štúdio zverilo Andymu Muschiettimu a hrôzostrašného klauna si zahrá Bill Skarsgård. Ten má pred sebou ťažkú úlohu vyrovnať sa Timovi Currymu, ktorý zabijáckeho klauna famózne zahral vo verzii z roku 1990. Paradoxné je, že iba dva týždne pred To sa do kín dostane iný film podľa Kingovej knihy. V Temnej veži si spoločne zahrajú Idris Elba a Matthew McConaughey.

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: film, stephen king, To
  Komentáre k článku